Her Şey Dahil Maldivler Turu

Çiftlerin en popüler sehayat rotalarının başında gelen Maldivler. Başbaşa tatil keyfi arzulayan çiftler için benzersiz deneyimler sunuyor. Siz de 100'den fazla otel seçeneği, uygun fiyat ve kampanyalar için müşteri temsilciniz ile görüşünüz. 

Maldivler turu çoğunluğu Oda Kahvaltı olarak fiyatlarını düzenleyen birçok Maldiv oteli konaklamalarınızın pansiyon tipini yükseltme olanağıda sağlar. Pansiyon tipini sadece oda kahvaltı  olarak fiyatlandıran bir Maldiv oteli Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon veya Herşey dahil'e çevirme imkanı da sunar.105 Maldiv otelinden ortalama 10 tanesi yarım pansiyon, 13 taneside tam pansiyon olarak hizmet verir. Aralarından 8-10 tane Maldiv oteli Herşey dahil konseptinde hizmet verir. Bu durumda seçimlerinizde dikkatli olmak size kazanç sağlayabilir. Herzaman herşey dahil rezervasyon yapmak işinize yaramayabilir. Bu değişiklik tesise göre ve sizin tüketim miktarınıza göre değişir. Aynı zamanda oda kahvaltı ile hizmet veren çok daha farklı bir ada seçip herşey dahile upgrade ettiğinizde çok yakın fiyatlar yakalayabilirsiniz. Lütfen tüm alternatiflerinizi gözönünde bulundurmadan seçim yapınız. Cennet adaları Maldivlere tatil seçiminizi dikkatli yapmanızı, elinizdeki bütçeyi en iyi şekilde değerlendirip mümkün olduğunca daha güzel bir ada seçimi yapmanızda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 
Şimdiye kadar bize gelen en sık soruya cevap niteliğinde hazırladığımız herşey dahil paketimiz ile mükemmel Maldivler tatilinizi bütçenizi düşünmeden gerçekleştirebileceksiniz. Herşey Dahil Maldiv Tatiline MaldiveClub ayrıcalığı ile çıkıp Maldivlerde bütçenizi düşünmeden herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. 
 
Herşey Dahil Maldivler Turu kişi başı 1349 EUR'dan başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmuştur.
 
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
İsteğe ve müsaitliğe göre Qatar Havayolları, Türk Havayoları veya Emirates Havayolları ile Istanbul - Malé – Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Seçilen Maldivler otelinde 5 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Herşey Dahil konaklama seçeneği
Sürat teknesi veya deniz uçağı ile havaalanı - otel - havaalanı transferi
Havaalanı vergileri
AIG Sigorta ile Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar
  
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
  
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
  
  
ÖNEMLİ NOT:
  
Maldivler turu için en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir.
Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir.
Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir.
Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Tüm dünya otellerinde  check-in (otele giriş) Saat 14:00. Check-out (otelden çıkış) Saat 12:00'dir.
2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
  
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.
 
Herşey Dahil Maldivler turu fiyatları için uzman seyahat temsilcisiyle görüşmek için lütfen iletişim alanını kullanınız.