Maldivler Turu

Maldivleclub, Maldivler'de geçirmek istediğiniz aile tatilinizi, balayınızı veya romantik tatilinizi organize etmek için tüm kadrosu ile sizi beklemektedir. Maldivler turu'nuzu dilediğiniz gibi, eksizsiz geçirmeniz için tüm organizasyon başından sonuna profosyonelce hazırlanır. Maldivler turu size kartpostallarda ki gibi muhteşem manzaralara şahit olma imkanı verecektir. Maldiv otelleri konsept olarak size hayalinizin tatilini yaşatmak için her türlü ortamı sağlar. Kumsalda veya ıssız ada'da romantik akşam yemekleri, size özel palmiyelerin arasında kurulan sinema veya günbatımı partileri size unutulmaz anlar yaşatır. Konaklama yapacağınız ada ve etrafında gezip görebileceğiniz ıssız adaların bilgisini tatile çıkmadan evvel öğrenmeniz size avantaj sağlar. Çocuklu aileler için önerilen Maldivler otellerinin hepsinde çocukların vakit geçirebileceği mini klüpler bulunmaktadır. Maldivler turu'na bebekleri ile katılmak isteyen aileler için ise "bakıcı" hizmeti veren Maldivler otelleri vardır.

 

Maldivler turu'na ailecek katılacaksanız "Maldivler aile otelleri" sayfamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Maldivler Turu’nuzu her ne sebep ile yapıyorsanız yapın bavulunuzu çok doldurmayın. Yanınızda mayo, terlik, tshirt ve şort bir haftalık tatilinizde yeterli olacaktır. 
Tatilde kendini turkuaz rengi sulara atmak, ipeksi kumsalda yürüyerek, negatif enerjisinden kurtulmak isteyenler için idealdir. Maldivler turu romantik bir tatil geçirmek için kendine özel kumsal arayanlar için de harika bir seçimdir.


Maldivler Turu’nuzda rüyalarınızı süsleyen deniz altı yaşam ile tanışabilir, en iyi eğitmenlerden dalış eğitimi alabilirsiniz. Tüm tatil merkezlerinde dalgıçlık okulu vardır. Büyüleyici denizaltı yaşamı Maldivler turu’nun vazgeçilmezidir. Şnorkelle villanızın önünden dalış yapıp zengin su altı yaşamını izleyebilirsiniz. Maldivler turu'nda su altı yaşımı izlemek isteyen fakat dalmaktan korkan müşteriler için bazı tesislerde suyun altını izleyebilecekleri küçük tekneler mevcuttur. Maldivler turu'nuzu şimdiye kadar görmediğiniz cinste balıklarla renklendirebilirsiniz. 


Turkuaz rengi deniz kenarında veya yemyeşil ormanlık alan ortasında yer alan Spa’da, işin uzmanı eller tarafından  size en güzel masajlar yapılacaktır. Her Maldiv otelinde  Spa Merkezi vardır. Tümünde özel, organik malzemeler kullanılmaktadır. Maldivler Turu’nuz başladığında villanızda bulunan Spa hizmet listesinin uzunluğu sizi şaşkına çevirecektir.  
 


Her “bütçeye uygun” Maldivler turu bulmak mümkündür. Maldivler turu gerçekleştirmeye karar verdiğinizde yapmanız gereken, Maldivler’i çok iyi bilen ve 105 adet tatil merkezi ile birebir çalışan Maldiveclub ile irtibata geçmenizdir. Bütçenizi, hayallerinizle birleştirip sizin için en uygun olan tatili hazırlamak bizim için keyiftir. 

Farklı dönemlerde oluşturduğumuz özel fiyatlı ekonomik ve lüks Maldivler otel kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Maldivler turu Male havaalanın'da karşılanmanız, tesise transferiniz ile başlar. Tesiste arzu ettiğiniz ek hizmetler ve yapılacak sürprizler önceden organize edilir.

Maldivler turu'nuzun başlangıç günü ve süresi tamamen size bağlıdır. Maldivler turları münferit olarak hazırlandığından dolayı uçak biletlerinin en avantajlı olduğu tarihler sizin için hazırlanır ve teklifler size ulaştırılır.

 
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
İsteğe ve müsaitliğe göre Qatar Havayolları, Türk Havayoları veya Emirates Havayolları ile Istanbul - Malé – Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Maldivler de karşılama ve hiç bekletmeden transfer yapılması
Seçilen Maldivler otelinde 5 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Sürat teknesi veya deniz uçağı ile havaalanı - otel - havaalanı transferi
Havaalanı vergileri
Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar
  
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
  
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
  
  
ÖNEMLİ NOT:
  
Maldivler seyahatinizde en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir.
Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir.
Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir.

Uçuş gerçekleşmeden 24 saat öncesinde online check-in sistemi açılır. Maldivler turu'na katılan müşterilerimizin bu işlemi yapmalarını özellikle rica ederiz.
Tüm dünya otellerinde  check-in (otele giriş) Saat 14:00. Check-out (otelden çıkış) Saat 12:00'dir.
2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
  
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.
 
En uygun Maldivler tur paket fiyatları için uzman seyahat temsilcisiyle görüşmek için lütfen iletişim alanını kullanınız.