Ramazan Bayramı Maldivler Turu

Fiyatlar kişi başı 1399 €'dan başlamaktadır. 23-28 Eylül Arası 5 gece konaklamalı Türk Havayolları ile direk uçuşlu Tur Programı;
 
22 Eylül Atatürk Havalimanında buluşuyoruz Saat 23:00'da check-in yapıyoruz.
 
22 Eylül Türk Hava yolları ile kalkış saat 01:10 Maldivlere varış yerel saat ile 11:55. Varışınıza istinaden yetkili personelimiz sizi elinde adınızın- soyadınızın yazdığı bir kağıt (sign board) ile karşılıyor. Gideceğiniz otele transferinizin yapılacağı yere kadar size eşlik ediyor. Gideceğiniz otel transfer şekli Sürat motoru veya deniz uçağı olabilir. Otele varış ve yerleşme.
 

2.3.4.5.6 GÜN MALDİVLER 23/24/25/26/27 Eylül (Konaklama Otelinizde)
 
Sabah Kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dilerseniz deniz kum ve güneşin keyfini çıkarın yada otelin konsiyerjinden satın alabileceğiniz ekstra turlar ile Maldivler Tatilinizin keyfini çıkarın. Bazı otellerde farklılık göstermekle birlikte hemen her otelde şnorkel,scuba dalış, Balık Avlama(Night Fishing), Büyük Balık Avı(Big Game Fishing),ada gezileri (Island Hopping),tekne turu(Sunset Cruise),Male alışveriş(Male Shopping) turları ile Maldiv otellerinin vazgeçilmezi olan spa,masaj terapilerine katılabilirsiniz.
 

6. GÜN Maldivler 27 Eylül (Konaklama Otelinizde)
 
Akşam saatlerinde odanıza dönüş transferinizin detayı bildirilir. Maldivler İstanbul uçuşları sabah olduğu için valizlerinizi bu akşam hazırlamanızı öneririz.
 

7.GÜN MALDİVLER – ISTANBUL 28 EYLÜL
Türk Hava Yolları Kalkış :23:40 İstanbul'a Varış:05:45+1 
 
Kurban Bayramı Maldivler Turu
 
TÜRK HAVA YOLLARI PAKETLERİNDE TRANSFER DETAYLARI
 
Türk Hava Yollarının Maldivler İstanbul uçuşları 23:40 ta olduğundan dolayı havaalanında en geç 20:00 de olmanız gerekmektedir. Transfer saatiniz otel seçimine göre değişecektir. İstanbul’a varışınız 05:45 tir.