Cruise Turları

Maldiv cruise gezileri Maldivleri ve etrafındaki adaları keşfetmek için mükemmel bir yoldur. Bu turlar içerisinde istediğiniz her şeyi bulabileceksiniz; eğlence, macera, heyecan… Ada hayatını yakından keşfedebilmek, mercan oluşumlarını, güneşli sakin sahilleri deneyimleyebilmek için cruise turlarını tercih edebilirsiniz. Ziyaretçilerin istek ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmış tekneler aynı zamanda onların tatil keyfini maksimuma çıkarmak için dizayn edilmiştir. Su sporlarına düşkünseniz bu gemilerde istediğiniz her türlü sporu yapabilme şansına da sahipsiniz. İstediğiniz aktiviteye göre Maldivler uzmanlarımız sizin için en uygun cruise gemisini size sunacaklardır. Seasons oteller zincirinin bir parçası olan Atoll Explorer Cruise 39 metrelik lüks yacht ile hizmet vermektedir. Kuzey Male Atoll'da bulunan Four Seasons Kudaa Huraa otelden kalkan Cruise Yat Baa Atoll'de bulunan Four Seasons Landaa Giraavaru yönüne doğru bir rota üzerinden gider. Bu rotayı izlerken el değmemiş mercan adalarında dalış yapıp, ıssız adalarda gününüzü değerlendirme imkanı bulursunuz. Maldivlerde sayıca çok bulunan kum adalarda (Sandbank) saatlerce vakit geçirip eşsiz turkuaz suların keyfini çıkarabilirsiniz. 20 m2 ve 45 m2 olan odalarda her türlü lüks ve konfor düşünülmüştür.
 
Bir diğer Atoll Explorer vardır ki daha çok dalış meraklılarının tercihidir. İlk bahsettiğimiz Atoll Explorer'a göre daha eski ve salaş bir görüntüsü vardır ancak verdiği hizmet kalitesi son derece profesyonel ve memnun edicidir. Dalış severlerin favorilerinden biri olmasıyla beraber dalış meraklısı olmayan misafirler içinde çok keyifli bir ortamdır Atoll Explorer. Bu büyük cruise gündüzleri tamamıyla salaş bir ortamda mavi tur modunda olup, akşamları ise tamamıyla eğlence ve parti teknesi halini alır. Sıcak ve güleryüzlü ortamı ile keyif alabileceğiniz aynı zamanda çok daha hesaplı bir cruise teknesidir. Arkadan takip eden ufak tekne dalış severlerin tüplerini doldurur bu sayede tüplerin dolması esnasında oluşan ses asla size ulaşmaz. 7+7 gün olarak 2 ayrı rotadan oluşan tur programına katılmak için bize ulaşabilirsiniz.
 
Dalış severlere bir diğer cruise teknesi ''Mr Sachika'' tavsiyemiz olur. 2007 yılında yapılmış olan tekne 33 metre uzunluğunda. 10 kabinle hizmet veren bu dalış teknesi iyi yorumlar almaktadır.
 
Dhoni Stella 1 ve 2 kısa zamanlı cruise düşünen misafirler için uygundur. Bizim tercihimiz 4-5 gece Maldiv otel konaklamasına ilave olarak 3 günlük cruise gezisi ile mükemmel bir tatil programıdır.
 
Ultra lüx arayanlar için Dhaainkanbaa luks yacth cruise öneriyoruz. Spa ve spor salonu hizmeti de veren yat tamamıyla lüks dizayn edilmiş odalara sahiptir.
 
Maldivlerde cruise hizmeti veren irili ufaklı birçok yat ve tekne vardır. Bazılarının isimlerini sıralamamız gerekirse ;
 
Yasawa Princess
Keethi
Gahaa
Koimala
Gaaviya
Sunset Queen
Orca

Cruise gemileri aynı zamanda ziyaretçilerimizin rahatını ve özel alanlarını koruyabilmek adına 8 ila 12 yolcu kapasitesindedir. Bazı büyük gemiler 15 yolcu kapasitesine kadar da çıkabilmektedir. Kamaralar sizlerin rahatı ve zevki düşünülerek tasarlanmış olup, TV, kahve makinesi, saç kurutma makinası, gibi genel ihtiyaçları karşılayacak şekilde donatılmıştır. Odaların hepsi klimalıdır ve çoğunun kendisine ait özel balkonları da bulunmaktadır.

Adaya geçiş sırasında gemide bulunan güneşlenme alanında, havuzda, bar ve oyun salonlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Cruise Turları Aktiviteli Oteller