MaldiveClub

Six Senses

  • 3 kelimede maldivler
  • maldivlerde deneyimler
  • maldivlerde özel bir tatil
  • maldivlerde özel bir tatil

Six Senses

Six Senses Hotel & Resorts, 1995 yılında üst düzeyde misafirperverliği ilke edinerek kurulmuştur. Bu sektördeki inovasyon konusunda Six Senses önde gelenlerdendir. Six Senses mimari tasarımı için çalışan uzman ekip lüks konutlarında, egzotik spa’larında ve tüm tatil köylerinde yenilikçi anlayışını yitirmeden tesis oluşturmayı ilke edinmiştir. Her yeni projesinde çağdaş bir tutumla mimari yapısı ve peyzaj düzenlemesiyle bulunduğu bölgenin kültürünü yansıtacak şekilde kurulmuştur.

Tüm tesislerde villalar ve spa alanları konukların eşsiz ve özel olan deneyimlerini rahatça yaşayabilecekleri yerlere inşa edilmişlerdir. Aynı anlayışla restoran menülerini yazma, yerel spa uygulamaları, hatta konaklama ve konukların faaliyetleri de düşünülerek her alanın oluşturulmasına önem verilmiştir.

Six Senses otelleri dünyanın en eşsiz yerlerine damgasını vurmuş, farklı ve keyifli tatil köyleri meydana getirmiştir.

Spa konusunda oldukça ünlü olan Six Senses dünyanın farklı yerlerinde Resort & Spa tesisi kurmuştur. Six Senses Evason Club & Spa Pune Hindistanda, Mumbai’ye arabayla yaklaşık 20 dk mesafededir. Tesisin Spa’sı yaklaşık 6400m2’lik alana yayılmıştır. Six Senses Spa & Club Mumbai, yine Hindistanda bulunan ve 8000m2’lik alana yayılmış Spa konusunda önde gelen tesislerdendir.

Dünyaca ünlü Kayak merkezinin kalbinde yer alan Six Senses Spa Courchevel, Fransa’da, misafirlerini spa uygulamalarıyla rahatlatmak için kurulmuştur.

Bunların dışında; Six Senses Qing Cheng Mountain - Çin, Six Senses Laamu – Maldivler, Six Senses Zighy Bay Omman - Umman, Six Senses Douro Valley - Portekiz, Six Senses Zil Pasyon – Seyşeller, Six Senses Samui, Six Senses Yao Noi – Tayland, Six Senses Con Dao, Six Senses Ninh Van Bay – Vietnam gibi tesislerde misafirlerinin ruhen ve bedenen rahatlamasına olanak sağlamayı hedefleyerek en iyi hizmeti sunmaktadırlar.

Ayrıca yine dünyanın pek çok yerinde özel Spa tesisleri bulunmaktadır. Six Senses tesislerinde Spa, su sporları, farklı gezi turları ve daha pek çok aktiviteye katılabilirisiniz. Six Senses keşfedilmek için sizi bekliyor.

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.