MaldiveClub

aaa8

  • North Male Atol
  • Oda Kahvaltı
  • Mimarisi ödüllü Hirsch Bedner Associates firması tarafından tasarlanmış olan bu yeni otel Park Hotel Group adı altında inşa edilmiştir. 1961 yılında ilk otel'ini Hong Kong da açan grup yıllar sonra 8 ayrı ülkede 11 ayrı şehirde yaklaşık 4500 odalık tesislere sahiptir. Otel çok yeni zamanda açıldığından henüz ziyaret etme imkanı bulamadık. Çok yakında detaylı bilgiler ile sizleri bilgilendireceğiz.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

aaa8

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atoll: North Male Atoll

Transfer: 20 dakika sürat teknesi

Havaalanı Uzaklığı: 15 km

Oda Sayısı: 120

Konaklama Seçenekleri: Oda kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, Herşey Dahil

Park Hotel Group'un ilk lüks beldesi Grand Park Kodhipparu'da ve güzel Maldivler'deki seçkin adresinizde dünyadaki cenneti deneyin. Mimarisi ödüllü Hirsch Bedner Associates firması tarafından tasarlanmış olan bu ada plajı, su villaları, yemek mekanları ve eğlence mekanları ile sizi huzurlu bir ortama davet ediyor. North Male Atoll'de bulunan konumu ile şnorkelle yüzme ve dalış imkanlarıyla büyüleyici bir deneyim sunuyor. Bulunduğu konum itibariyle havaalanına yakın olan otel, size ulaşım sırasında vakit avantajı sağlıyor.

Aktiviteleri: Katamaran yelkenciliği, Parasailing, jet ski, Kayak, Şnorkel, Banana, Su kayağı, Uçurtma sörfü, Rüzgar sörfü, Dalga sörfü, Kürek çekme, Gym, Meditasyon, Masa tenisi, PlayStation konsol, Full ekipmanlı ilkyardım odası, Dalış Okulu

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.