MaldiveClub

Adaaran Select Hudhuranfushi

Adaaran Select Hudhuranfushi

  • North Male Atol
  • Sürat Teknesi
  • 30 Dakika
  • 19 KM
  • Herşey Dahil
  • Sürat teknesi ile transferi yapılan Hudhuranfushi herşey dahil sistemi ile avantajlı fiyatlara sahiptir. Havaalanına yakın olması transferinizi kolaylaştırmaktadır.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Adaaran Select Hudhuranfushi

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Lohifushi
Havaalanı- Tesis Transfer: Sürat Teknesi ile 30 dakikadır.
Havaalanına Uzaklığı: 19 km
Oda Sayısı: 174
Konaklama Seçenekleri: Her şey Dahil

Hudhuranfushi, Maldivlerin dilinde “ beyaz altın adası” anlamındadır yani geçireceğiniz bu tatili eşsiz bir adada geçireceksiniz. Adaaran Hudhuranfushi her şey dahil resort sistemi ile rahat edebileceğiniz ve mükemmel özellikleri ile unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Adaaran Select Hudhuranfushi bir tatilde isteyebileceğiniz tüm hizmetleri size uygun fiyat ile sunan, orta sınıf olarak kabul edilen bir tatil köyüdür. Maldivler'de bu kadar çeşitli su sporları imkanına sahip çok az tatil merkezi vardır. Masa tenisi, voleybol, tenis, badminton ve squash alanları olduğu gibi her türlü su sporları ve sörf Adaaran Select Hudhuranfush'de yapılabilmektedir. 
Adaaran Select Hudhuranfush oldukça büyük bir adada yer almakta olup 137 adet Kumsal Villası vardır. Bu villaların tümü deniz manzarasına sahiptir. Özel hayatınız, villaların konumları ve adanın güçlü yemyeşil bitki örtüsü sayesinde tam anlamıyla koruma altındadır. Ada büyük olması sebebi ile birçok plaja sahiptir. Adanın batı tarafında bulunan plajlarda kum erozyonunu önlemek için set çekilmiştir, Doğu tarafı okyanusa açılır ve plajında keskin mercan taşlar bulunmaktadır. Sörf yapmak isteyenler dalgalı suları tercih ederken, sakin sularda yüzmek isteyenler ise diğer plaja yönelirler.
Lagünde kum yumuşacıktır, su sporları ve yüzmek için idealdir. Şunu belirtmek isteriz ki şnorkel kiralama ve yapacağınız diğer su sporları "her şey dahil" fiyatı içinde değildir. Tüm bu aktiviteler ekstra olarak ücretlendirilir. "Her şey dahil" sistemi ile beraber su altı aktiviteleri biraz azalmış olsa da, bu aktivitelerde Adaaran Select Hudhuranfushi hala iddialıdır. 137 adet Kumsal Villanın 37 adedi Prestige Ocean Villadır. Prestige Ocean Villaları büyük, şık ve modern döşenmiş, Maldivler tarzına uygun çatıları olan villalardır. Bu 37 villa diğer sahil villalarından mesafe olarak daha yüksek bir yerde bulunurlar. 
Su villalarda kumsal villalar gibi adanın iki yönüne bakmaktadırlar. Su villalar sakin ve özel anlar yaşamak isteyenler için idealdir. Tabi ki bu villalardan en gözde olanları " Gün Batımı"nı izleyebileceğiniz tarafa bakanlarıdır. Sadece okyanus villalarda kalanların kullandıkları çok keyifli bir restoran ve bir bar vardır. Okyanus villalarında kalanların ortak kullanımında olan bir de havuz vardır. Bu havuzun çok iyi durumda olmadığını belirtmek isteriz. 
Ödediğiniz tutara karşılık yaşayabileceğiniz en güzel ve özel tatili geçirebileceğiniz yer "Adaaran Select Hudhuranfushi"dir. Sürat motoru ile havaalanından sadece yarım saat uzaklıktadır. 

Restaurant ve Barlar
Banyan Restaurant (Main Restaurant)
Sunset Restaurant
Lohis Bar
Hiyala Bar

 

Maldivler balayı hediyeleri:

Özel yatak dekorasyonu, Pasta, Bir şişe şarap

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Villa

Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUM199$

Tesiste 137 kumsal villa vardır ve 59 metrekaredir. Bu villaların tümü deniz manzarasına sahiptir. Adanın büyük olması sebebi ile bir çok plaja sahiptir. Adanın iki yönüne de bakan villalar vardır. Kumsal villalar gayet geniş ve konforludur. Bazı villalar ikizdir. Rezervasyon esnasında tekli villa olması konusunda emin olmanızı tavsiye ederiz.

Okyanus Villa

Okyanus Villa

GECELİK MİNİMUM311$

Tesiste 37 prestige okyanus villa vardır ve 64 metrekaredir. Geniş, modern ve yer olarak çok iyi konumdadırlar. Kumsal villalarında olduğu gibi su üzeri villalarda ya doğuya ya da batıya bakmaktadırlar fakat her iki yöne bakan bu villların çok sessiz oldukları da söylenemez. En ideali, güneşin batışını yakalayabileceğiniz bir odayı seçmektir. Okyanus villaları daha sakin ve özel zamanlar geçirmek isteyenler için tasarlanmışlardır. 

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.