MaldiveClub

Adaaran Select Meedhupparu

Adaaran Select Meedhupparu

  • Raa Atol
  • Deniz Uçağı
  • 40 Dakika
  • 130 KM
  • Herşey Dahil
  • Tesis seçiminde güncel kampanyaların iyi takip edilmesi ile beraber seçtiğiniz tatil köyünün son durumu, hizmet kalitesi, lagün büyüklüğü, transfer şekli ve organize edilmesi, aktivite olanakları ve fiyatları, son dakika değişiklik olanakları, ödeme şartları, doğru villa seçimi ve daha sayabileceğimiz birçok önemli etken tatilinizin mutluluk ve memnuniyet seviyesini belirler. Bütçeniz ve özel istekleriniz doğrultusunda uzmanımıza danışarak 106 tatil köyü arasından en doğru seçimi yapabilirsiniz.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Adaaran Select Meedhupparu

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Meedhuparru
Havaalanı- Tesis Transfer: Deniz Uçağı ile 45 dakikadır.
Havaalanına Uzaklığı: 130 km
Oda Sayısı: 215
Konaklama Seçenekleri: Herşey Dahil


Adaaran Select Meedhuparru size çok uygun fiyata çok güzel bir Maldivler tatili sunacaktır. Muhteşem bir lagünde, içinizi ısıtan güneş, bembeyaz kumsal ve güler yüzlü çalışanlarıyla Adaaran Select Meedhuparru size unutulmaz anlar yaşatacaktır. Ada batıdan doğuya doğru uzanır, adanın güneye bakan bölümü biraz problemlidir. Kuzey tarafında ise hayallerinizdeki kadar güzel bir kumsal vardır. Kuzey tarafında ana havuz ve bar ile beraber Su üstü Villalar yer almaktadır. Güney tarafta bulunan villalar gün boyu güneşe maruz kalırlar bu sebepten Kuzey tarafındaki villaları size öneriyoruz. Kumsal Villaları temiz ve çok kullanışlıdır. Dekorları ferahtır ve ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz şekilde dizayn edilmişlerdir. Banyoda iç ve dış olmak üzere iki adet duş yer almaktadır. Kumsal Villalarında rezervasyon yapacağınız zaman en önemli detay odanızın hangi yöne baktığıdır. 
Su üstü Villalar tam anlamı ile harikuladedir. Bu villaların sadece iç bölümleri değil konumları da harikadır. Çok kısa bir mesafe yürüdükten sonra şnorkel ile dalış yapabilirsiniz. Rengarenk balıkları ve muhteşem mercanları izleyebilirsiniz. Adada iki farklı tatil merkezi hedeflenmiş ama bu fikirden vazgeçilmiş olması sebebi ile bu villalar diğer merkeze ait şekilde konumlandırılmıştır. Tek sorun aradaki duvarın hala yıkılmamış olması ve bu sebepten kumsala gitmek için uzun bir yol yürünmesi gerekmektedir. Adaaran Select Meedhuparru misafirlerinin çoğu herşey dahil sistemini tercih ederler, ki bu doğru bir tercihtir. Misafirlerin yüzde ellisi İngilizdir. Geri kalan misafirler İtalyan, Rus, Alman ve Uzakdoğu'dan gelen misafirlerdir. Ana bar geniş bir alandadır. Barda cana yakın çalışanlarla çok eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eğlenceli bir gece hayatına sahip bir tatil merkezidir. Restoran büyüktür ve yoğunluk olmasına rağmen diğer misafirlerle masa paylaşmak zorunda kalma ihtimaliniz çok düşüktür. Yemekler lezzetli olduğu gibi sunumları da çok hoştur. Ana restoranın yakınında bir başka "özel" restoran vardır, daha sakin ve romantik bir yemek için burayı tercih edebilirsiniz. Adaaran Select Meedhuparru tüm çalışanları tatilinizi güzelleştirmek ve unutulmaz kılmak için ellerinden geleni yapacaklardır.


Restaurant ve Barlar
Meedhupparu Restaurant (Main Restaurant)
Cafe Mass & Gril Bar
Sunrise Bar
Sunset Bar
Pool Bar

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Villa

Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUM150$

Tüm tesiste güneye bakan odalar gün boyunca güneş almaktadırlar. Eğer kuzeye bakan odalar seçerseniz şezlonglarınızı adaya doğru çevirmek zorunda kalacaksınız. Kumsal villaları temiz, toplu ve abartıdan uzaktır. Dekor tamamen aydınlık ve mutluluk veren bir tarza sahiptir ve ihtiyacınız olan herşeyi bulabilirsiniz. Banyoda iki adet lavabo, içeride ve dışarıda olmak üzere iki adet duş alanı bulunmaktadır. Doğru odayı seçebilmek için önceden planlamak ve rezervasyon yapmak en iyisidir.

Suite Oda

Suite Oda

GECELİK MİNİMUM262$

Adaaran Select Meedhupparu suit odaları; iki kumsal villanın birleşimi ile oluşturulmuştur. Kalabalık aileler yada iki çift olarak seyahat eden misafirler için uygundur.

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.