MaldiveClub

Amaya Kuda Rah

  • South Ari Atol
  • İç Hat Uçuş
  • 25 Dakika
  • 94 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Tesis seçiminde güncel kampanyaların iyi takip edilmesi ile beraber, seçtiğiniz tatil köyünün son durumu, hizmet kalitesi, lagün büyüklüğü, transfer şekli ve organize edilmesi, aktivite olanakları ve fiyatları, son dakika değişiklik olanakları, ödeme şartları, doğru villa seçimi ve daha sayabileceğimiz birçok önemli etken tatilinizin mutluluk ve memnuniyet seviyesini belirler. Bütçeniz ve özel istekleriniz doğrultusunda uzmanımıza danışarak 106 tatil köyü arasından en doğru seçimi yapabilirsiniz.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Amaya Kuda Rah

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atoll: South Ari Atoll
Transfer: 25 Dakika iç hat uçuşu ve 15 dakika sürat botu
Havaalanı Mesafe :
Oda sayısı: 51
Pansiyon Tipi: Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon ve Her şey Dahil


Düzinelerce küçük adadan, mavi suları ve beyaz kumdan oluşan South Ari Atoll Maldivler'deki en çok tercih edilen destinasyonlardan biridir.

Özel dalma havuzları ve birkaç kilometre uzanan kıyı şeridiyle, hem plaj hem de su üstü konaklama seçeneklerini en iyi şekilde size sunar.

Güzel ve rahatlatıcı yemek deneyimlerinize deniz kenarında yiyeceğiniz yemeği eklemek için Amaya Kuda Rah muhteşem bir adres.


Aktiviteler Jetski, Kayaking, Tubing, Mercan Boyama, Paddle Boarding, Banana, Diving, Günbatımı Balık Tutma, Şnorkel, Kültürel Ada Gezisi, Yunus İzleme, Spa.

Restorantlar Sea Spray, Glow, Destination Dining

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Villa Havuzlu

Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

14 adet Kumsal Villa bulunup 90 m2 alana sahiptir. Lüks bahçeler ve daima yeşil ağaçlar, münhasırlık ve gizlilik karışımını sunan Kumsal Vilları çevreliyor. Güne, bahçe avlusunda basamaklı yağmur duşu altında dinlendirici bir suyla başlayın. Tropikal kuşların cıvıltılarını veya dalgaların fısıltılarını dinleyip sonrasında uzun bir günün ardından, özel terasınızda bulunan çadıra çekilin, kıyı ve ötesinin muhteşem manzarasını tadın.

Kumsal Suite Havuzlu

Kumsal Suite Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

22 adet Kumsal Suite bulunup 231 m2 alana sahiptir. Her biri parlayan göletin rahatlatıcı manzaralarını sunan 231 m²'lik Kumsal Suite'in havadar açık alanını keşfedin. Teakwood döşeme ile güzel bir şekilde dekore edilmiş, sıcaklık ve inceliği sızdıran huzur verici bir cennettir. Özel büyük bir dalma havuzuna sahip olan suite, serin sularda tropikal bir kokteylle serinleyebilirsiniz.

Su üzeri Villa Havuzlu

Su üzeri Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

14 Tane Su üzeri Villa bulunur ve 118 m2 alana sahiptir. Göl bulutlarının üzerinde yer alan Su üzeri Villalar, engelsiz okyanus manzaraları, özel bir dalma havuzu ve deniz kenarında bir güneşlenme terası sunmaktadır. Tabandan tavana kadar olan pencereler muhteşem güzelliğe sahip olup, özel güneşlenme terası okyanusa doğrudan erişim imkanı sağlar.

Presidential Suite

Presidential Suite

GECELİK MİNİMUMN/A

1 adet Presidential Suite bulunup 200 m2 alana sahiptir. Sudan birkaç adım öteye geçen Presindential Suite, lagün üzerinde konumlandırılmıştır.. Jakuzi ve peluş minderli özel güneşlenme terası içeren suit, sahildeki yaşamı çok güzel bir şekilde sunar.

Turlar

Amaya Kuda Rah Tam Pansiyon

Amaya Kuda Rah
Amaya Kuda Rah Soft Herşey Dahil

Amaya Kuda Rah
Amaya Kuda Rah Tam Pansiyon

Amaya Kuda Rah
Amaya Kuda Rah Herşey Dahil

Amaya Kuda Rah
Amaya Kuda Rah Soft Herşey Dahil

Amaya Kuda Rah
Amaya Kuda Rah Herşey Dahil

Amaya Kuda Rah
Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.