MaldiveClub

Anantara Kihavah

  • Baa Atol
  • Deniz Uçağı
  • 35 Dakika
  • Oda Kahvaltı
  • Anantara Kihavah Villas, Maldivler tatil merkezleri arasında en lüks tatil köylerinden biridir. Kahvaltı ederken karşınızdaki manzara, Maldivlerin havadan çekilen ve her yerde dolaşan en meşhur manzarasıdır. İnci gibi dizilmiş ufak adalar, kum ile çevrilmiş yeşil ve uzun gölgelikler ve mercan resifleriyle dolu lagün...Gazetenizi okumak için size uzatılan bir ipad ve keyifle yudumlayacağınız şampanya...Bir tatilden daha fazla ne beklenir ki?

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Anantara Kihavah

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Kihavahhuruvalhi
Havaalanı- Tesis Transfer: Deniz uçağı ile 35 dakikadır.
Havaalanına Uzaklığı: 130 km
Oda sayısı: 78
Konaklama Seçenekleri: Oda - Kahvaltı, Yarım pansiyon, Tam Pansiyon


Anantara Kihavah Resort Malé havaalanından deniz uçağı ile 35 dakika uzaklıktadır. Kihavah da, konaklayan misafirlere özel hizmet etmek için uşaklar bulunmaktadır. Kendinizi özel ve aynı zamanda evinizde hissetmeniz için size özel hamaklar, yatağınızda kahvaltılara kadar herşey düşünülmüştür ayrıca bir sualtı restaurantı bulunmaktadır, arzu ettiğinizde suyun altında balıklar eşliğinde akşam yemek programı yapabilirsiniz.. 

Anantara Kihavah Villas, Maldivler tatil merkezleri arasında en lüks tatil köylerinden biridir. Kahvaltı ederken karşınızda ki manzara, Maldivler'in havadan çekilen ve her yerde dolaşan en meşhur manzarasıdır. İnci gibi dizilmiş ufak adalar, kum ile çevrilmiş yeşil ve uzun gölgelikler ve mercan resifleriyle dolu lagün...Gazetenizi okumak için size uzatılan bir ipad ve keyifle yudumlayacağınız şampanya...Bir tatilden daha fazla ne beklenir ki? Villanızda ki havuz, büyük ihtimalle Maldivler'de ki en büyük havuzlardan biridir. Güneye bakan Su üstü Villalar gün boyu güneş alırlar. Anantara Kihavah Villas'da geçireceğiniz tatilde, size sunulan ipodunuza yüklenmiş farklı müziklerin keyfini çıkartırken, beşer dakikalık sırt masajı ile rahatlayabilir ve o an da güneş gözlüğünüzün gülümseyen bir hizmetkar tarafından parlatıldığını görebilirsiniz. Kumsal adanın tümünü çevreler, ama en güzel ve geniş kumsal adanın kuzey tarafında yer alır. Kuzey tarafta yer alan Kumsal Villalarda kalan misafirler de tüm boyu güneşten faydalanırlar. Şnorkel ile dalış için önerilen kumsalda kuzey tarafındadır. İyi bir yüzücü,  şnorkel ile tüm resiflerin etrafına yüzebilir. Anantara Kihavah Villas'da ki villalar  "muhteşem"  olarak nitelendirebiliriz. Su üstü Villalar Kumsal Villalar kadar büyüktür ve hepsinin özel havuzu vardır. Bu özel yüzme havuzunun hem  banyodan hem de yatak odasından hem de verandadan girişi vardır. Villanızda tüm gün manzaranın keyfini çıkartıp, yemeğinizin de villanızda servis edilmesini isteyebilirsiniz. Kumsal Villalar muzzam derecede gizlilik sağlar. Kumsal Villalar arasındaki yoğun bitki örtüsü size ait bir bir ortam yaratır. Anantara Kihavah yemyeşil bitki örtüsüyle ve ince palmiyeleriyle doğanın tüm güzelliklerine hakim bir adadır. Su altı restoranı ve şarap mahzeni ile görülmeye değer bir tatil köyüdür. Restoranda çalışan şarap ikramı yapan garsonlar "guru" olarak adlandırılırken, tümü şarap ve zeytinyağı konusunda uzmandır.


Restaurant ve Barlar
Plates
Underwater Dining
Manzaru Pool Bar & Restaurant

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Villa Havuzlu

Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUM713$

258 m2’lik havuzlu kumsal villalar, mısır keteninden nevresimler ve özel seçilmiş lüks yastıkların içinde dinlenebilir, Bose ses sisteminden iPod istasyonuna, espresso makinesinden, şarap soğutucusuna kadar komforla düzenlenmiş bu villalarda tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Sunset Kumsal Villa Havuzlu

Sunset Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUM820$

Havuzlu Kumsal Villa ile aynı özellikleri taşıyıp günbatımı tarafına bakmaktadır.

Su üzeri Villa Havuzlu

Su üzeri Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUM891$

Odaları çok aydınlık, bol ışık alan ve rengarenk tropikal renklerle döşenmiştir. Anantara Kihavah Su üzeri Villalar yüksek tavanlı ve ağaç zeminli olarak su üzerine 259 m2 lik bir alana yayılmıştır. Çiftler şarap soğutucu, özel havuz, sonsuz okyanus manzarasını gören bir güneşlenme güvertesi bulunmaktadır.

Sunset Su üzeri Villa Havuzlu

Sunset Su üzeri Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUM1027$

Lagün tarafında olduğundan ve günbatımına baktığından dolayı diğer taraftan çok daha keyiflidir.

Aile Kumsal Villa Havuzlu

Aile Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

412 m2 büyüklüğünde komforlu bir villa. Master yatak odasında king-size yatak, içeride ve dışarıda duşları olan büyük bir banyo bulunmaktadır. İkinci yatak odasında twin yataklar ve uzun divan bulunmaktadır. Ayrıca içeride ve dışarıdaki duşuyla kendine ait ikinci bir banyoya sahiptir. İki yatak odası da oldukça büyük güneşlenme alanına açılır. Sonsuzluk havuzu beyaz kumlara kadar ulaşmaktadır.  

2 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

2 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

785 m2, king master yatak odası ve ayrı bir salonun dışında double queen misafir odası bulunmaktadır. 2 odalı havuzlu kumsal residence kalabalık aileler ve küçük gruplar için idealdir. Bu residenceların 24 saat hizmetinizde olan bir hizmetkar'ı vardır ve tatilinizi unutulmaz bir rüyaya dönüştürür. Havuzlu kumsal residence'lar doğu yönüne bakmaktadır.

3 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

3 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

76 m uzunluğunda yumuşak kumlardan oluşan plajın bulunduğu 2,736 m2’lik bir alana bölünerek tasarlanmıştır. Master residence da BBQ alanı ve özel yemek alanının olduğu bir köşküde kapsayan merkez bir villa bulunmaktadır. Merkez villadan ayrı olarak suyun içine oturtulmuş su havuzu olan iki adet master yatak odalı villaların yarı açık banyoları ve dışarıda yağmur duşları vardır. İkinci residence 3. bir master yatak odasına sahip olan kendine ait havuzu ve yemek köşkü ile aynı şekilde zengin bir banyo ve özel girişlere sahiptir. Anantara Kihavah Residence ta kalan tüm misafirler çok geniş tropikal bir bahçeyi ortak olarak kullanırlar. Bu bahçenin içinde masaj köşkü, nargile salonu, özel uşak ve plaj kabini bulunmaktadır.

 2 Odalı Su üzeri Residence Havuzlu

2 Odalı Su üzeri Residence Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

861 m2’lik residence çok geniş bir salona, açık havada uzun divanlara ve su üzerine kurulu bir köşkün içinde özel yemek alanına sahiptirler. Zemini su manzarasını izleyebileceğiniz camla kaplıdır. Su üzeri residencelarında her oda kendisine ait bir havuza sahiptir. Güney'e bakar ve 24 saat boyunca hizmetinizde bir uşak bulunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları (1)

Türker Ekincioğlu

Türker Ekincioğlu

17/11/2015

Herşey için ve unutulmaz bir tatil için tekrar teşekkür ederiz.!

5/5

Maldive club sayesinde inanılmaz bir otel de çok keyifli bir tatil geçirdik. Daha önce farklı bir otelde kayıt yaptırmamıza rağmen otelde yaşanan bir aksaklıktan dolayı bizi çok daha üst bir otelde aynı şartlarda konaklattılar. Herşey için ve unutulmaz bir tatil için tekrar teşekkür ederiz.

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.