Balayı Otelleri

 

Kuşkusuz dünya üzerinde balayı denilince akla ilk gelen destinasyon Maldivlerdir. Sizin için hazırlayacağımız Maldivler turu ve balayı paketleri tüm isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve size inanılmaz bir balayı yaşatacaktır. Yılların tecrübesi ile sizlere önereceğimiz Maldivler balayı tesislerinde sizleri dışarıdan rahatsız edecek en ufak bir etkileşim olmayacaktır. Maldivler'de geçireceğiniz zaman sadece size özel ve sadece size ait olacaktır. Bu özel zamanda size sadece beyaz kumsallar, turkuaz renkli sular eşlik edecektir.
Maldivlere ayak bastığınız andan balayı çifti olarak sizleri ayrıcalıklar bekliyor olacak. Maldivler'de balayı tesise girişte size özel bir karşılama ile başlar, akşamları ise beklenmedik sürprizlerle devam eder. Her tesisin "balayı çiftleri" için özel bir karşılaması vardır. Tesisler Maldivler'de balayı geçirmek isteyen çiftlere günlerini daha özel kılmak için farklı imkanlar sunar. Tüm tesislerde eşinizle başbaşa kumsalda "romantik akşam yemeği" yeme imkanınız vardır. Arzu ederseniz bir çok tesiste kimsenin olmadığı ıssız bir adada tüm gününüzü geçirebilirsiniz. Maldivler'de balayına başladıktan sonra veya başlamadan önce sizin için en uygun "romantik" organizasyonlardan birini seçebilirsiniz. 

Düğün ve nikah yorgunluğundan sonra sevdiğinizle başbaşa size özel bir evlilik töreni yaşayabilirsiniz. Sadece ikiniz elele, gözgöze, şahidiniz batmak üzere olan güneş ve turkuaz rengi sular olabilir. Maldivler'de balayınızı ölümsüzleştirmek ve tüm bu özel anlarınızı profosyonel olarak kayda almak için size özel fotoğrafçı organize edilebilmekteyiz. Tüm bu çelim, hem albüm hem de DVD olarak sizin için özel hazırlanır. Maldiveclub uzmanları size her türlü ayrıntıyı en doğru şekilde vererek, Maldivler balayı deneyiminizi en özel ve şekilde planlamanız için yardıma hazırdır. Vakit kaybetmeden Maldivler'de balayı için Maldiveclub'ı arayabilirsiniz. 
Maldivler’in balayı için bu kadar tercih edilir olmasının sebebi elbette ki tüm otellerin misafirleri için sağladıkları romantik ortam, gizliliğe ve sakinliğe maksimum özen gösterecek şekilde tasarlanmış odalar ile tüm bunların yanında Maldivler’in büyülü atmosferi geliyor.
Tüm dünyadan özellikle balayı çiftleri balayı tatillerinde Maldiv Adalarını tercih ettikleri için, otel konseptleri de buna göre ayarlanmaktadır. 
Balayı tatilinizi Maldiv Adaları'nın size sunduğu avantajlar, uygun fiyatlar ve atmosferle unutulmaz kılmak için yapmanız gereken tek şey balayı çifti olduğunuzu Maldiveclub'a bildirmek ve otele giderken evlilik cüzdanınızı da yanınızda götürmek. Evlilik tarihinizden 6 ay geçmiş olsa dahi balayı kampanyalarından faydalanabilirsiniz. 

Maldivler Tatiline Özel

Maldivler balayını huzurlu, tenha, romantik bir ortamda geçirmek için seçeceğiniz hayallerinizin adasında bulunan tesislerde size özel hizmetler sunulmaktadır.Bu hizmetler arasında;

  • Özel bungalov veya villa içinde size özel ikramlar ve kahvaltı,
  • Bungalow veya villada ya da bir plaj veya kumsal üzerinde romantik  mum ışında bir akşam yemeği
  • Rahatlatıcı masaj
  • Kumsalda veya palmiye ağaçlarının arasında keyifli vakit geçirmeniz için hazırlanan piknik sepetleri
  • Özel gün paketleri
  • Keşif yolculukları
  • Günbatımı seyri için hazırlanan özel ortam ve içecekler
  • Tamamıyla size özel ve gizliliğin ön planda olduğu villa tipleri ve güneşlenme alanları
  • Farklı adalarda romantik piknik programı 
vb. aktiviteler bulunmaktadır.
 
Balayı çiftlerinin Maldivler'deki tesislerin balayı çiftlerine özel hazırladıkları promosyonlardan faydalanma imkanları vardır. Maldivler'de balayı geçirecek çiftler için belirli dönemlerde hazırlanan kampanyalarda 7 gece kal 5 gece öde kampanyası, ücretsiz deniz uçağı transferi, otomatik olarak ücretsiz yarım pansiyona upgrade imkanı veya Maldivler Spa hizmetlerinde % 50 indirimler ile Maldivler'deki balayınızı çok daha ekonomik veya alternatif avantajlarla yapabilirsiniz. Maldiveclub Maldivler'de bulununan tüm Maldivler otelleri ile birebir bağlantıdadır. Maldivler turu ve Maldivler balayı tatilinizin kusursuz geçmesi için tüm imkan'a sahiptir.
Balayı çifti olarak gittiğiniz Maldivler'de otellerin Maldivler balayı çiftlerine özel hazırladıkları promosyonlardan faydalanma imkanınız vardır. Maldivler'de balayı için belirli dönemlerde hazırlanan kampanyalar arasında 7 gece kal 5 gece öde kampanyası, ücretsiz deniz uçağı transferi, rezervasyonunuzu ücretsiz olarak bir üst pakete yükseltme imkanı veya Maldivler Spa hizmetlerinde %50 indirimler ile Maldivler balayı tatilinizi çok daha ekonomik ve avantajlı hale getirebilirsiniz. Maldiveclub Maldivler'de bulunan tüm oteller ile bire bir bağlantıda olup aynı zamanda Maldivler turu ve Maldivler balayı tatilinizin kusursuz geçmesi için tüm imkanlara sahiptir. Maldivler konusunda uzman ekibimiz Maldivler balayı tatiliniz sırasında seçeceğiniz tesiste size sunulacak olan aktiviteler, karşılaşabileceğiniz ekstra durumlar, odanızın konumu ve tüm detaylarla ilgili sizleri bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır. Maldivler'de balayınıza başlamadan önce istek ve beklentilerinizi eksiksiz olarak Maldiveclub uzmanlarıyla paylaştıktan sonra, Maldiveclub ailesinden size uygun alternatiflerin listesi gelecektir. Maldivler'de ki tüm tesisleri en ince detayına kadar bilen ekibimiz, size bu tesisler arasından seçim yapmanıza yardımcı olacaklardır. Her sorunuza cevap vermekten, her detayı sizinle paylaşmaktan, hayallerinizi size yaşatmaktan Maldiveclub ailesi mutluluk duyacaktır.
Maldivler balayı tatilinizde dikkat etmeniz gereken birçok husus vardır. Bunların arasından bazılarını dile getirmemiz gerekirse eğer;

Bütçenize uyan bir Maldiv otel ' i seçmiş olabilirsiniz, ancak tesiste sunulan aktiviteler ve diğer extraların sizi üzmemesi için rezervasyon öncesi yeterli fiyat bilgisi almanız önemlidir.

Maldivler balayı tatiliniz için seçtiğiniz Villa kesinlikle tamamen size ait olmasına dikkat edin. Bazı otellerin Villalarında 2 ayrı misafirin konaklayacağı şekilde 2 ayrı bölme yani 2 ayrı konaklama mekanı olabilir. Bu durum sizi gizlilik ve rahatlık içerisinde geçirmek istediğiniz tatilinizde oluşabilecek ses ve diğer sebeplerden dolayı rahatsız edebilir.

Maldivler balayı turu dikkat edilmesi gereken birçok husus barındırır. Böylesine önemli bir tatil programının kusursuz geçmesi için uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
 
 
 

 

Maldivler turu ve Maldivler balayı paketleri fiyatları için uzman seyahat temsilcisiyle görüşmek için lütfen iletişim alanını kullanınız.

 

Balayı Otelleri