MaldiveClub

Carpe Diem

  • Raa Atol
  • Deniz Uçağı
  • 35 Dakika
  • 147 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Otel The Standard ismi ile yenilendi. Çok şık oteller zinciri olan The Standard konsept kesinlikle incelemeniz gereken ve listeniz de bulunması gereken oteldir.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Carpe Diem

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atoll: Raa Atoll

Transfer: Deniz uçağı 35 dk veya 25 dk İç Hat uçuşu sonrası 25 dk sürat teknesi transferi

Havaalanı Uzaklığı: 147 km

Oda Sayısı: 115

Konaklama Seçenekleri: Yarım Pansiyon, Herşey Dahil

2018 yılında açışmış olan Carpe Diem su altı yaşamı hareketli olan Raa adalar grubu gölgesinde bulunmaktadır. Konsept olarak son derece modern ve sade disayn edilmiş olup tüm Villa kategorilerinde havuz bulunmaktadır. Su sporlarına fazlasıyla önem veren ada aynı gece eğlenceli programları ile de ön plana çıkmaktadır.  Ada'da bulunan Aqua park hem çocuklar hem de yetişkinler için son derece eğlencelidir. Akşam saat 9 itibarı ile Bunea Vista bar'da müzik ve dans keyfi son derece eğlencelidir. Ada'da 2 adet bisiklet bulunmaktadır ve otel'e vardığınızda müsaitliğe göre bisiklet rezervasyonu yapmanızı talep etmektedir. Viianızdan direk olarak şnorkel ile dalış yapıp 215 farklı türde su altı canlılarını inceleyebilir aynı zamanda su kaplumbağalrı ile beraber yüzebilirsiniz. Ada'da 5 farklı restorant bulunmaktadır ve bir çok sebze ve meyve ada üzerinde organic olarak üretilmektedir. 

 

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Lagun Havuzlu Kumsal Villa

Lagun Havuzlu Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

6 adet bulunan 137 sqm boyutlarındaki Havuzlu Kumsal Villalar ada'nın hareketli olan tarafında ve Lagun ile beraber Su üzeri villara bakan tarafta konumlandırılmıştır. Havuz ve veranda kısmı yeşilliklerle çevrili olup önündeki geniş kum ve sonrasında su sporları bölgesine bakmaktadır. Lagun Havuzlu Kumsal Villalar çocuklu aileler için olup, gizlilik isteyen çiftlere Okyanus havuzlu Kumsal Villaları önermekteyiz.

Okyanus Havuzlu Kumsal Villa

Okyanus Havuzlu Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Adanın okyanus'a bakan tarafında konumlandırılmış 18 adet 137 sqm büyüklüğünde Villalardır. Gizliliği üst seviye de olan Villalar tamamen ipeksi geniş bir kumsal'a ve bir çok farklı mavi tonlarında okyanus'a bakmaktadır. 

Lagun Havuzlu Su üzeri Villa

Lagun Havuzlu Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Adadan uzayan iskele üzerinde sağlı sollu bulunan villalardan iç tarafa adaya doğru bakan Villalar Lagun havuzlu SU üzeri villalardır. Dış tarafa okyanus'a bakan havuzlu villalara da Okyanus Havuzlu Villa olarak isimlendirilmiştir. Lagun Havuzlu Su üzeri Villalar 110 m2 olup 32 adet bulunmaktadır. Sade ve modern dizayn, geniş yarı jakuzi şeklindeki küvet, fazlasıyla geniş veranda ve havuz büyüklüğü ile beğenilen Villa tipidir. Bluetooth özellikle muzik sisteminiz ile beraber turkuaz deniz ve karşınızda Carpe Diem adası manzarasında eşsiz saatler geçirebilirsiniz.

Okyanus Havuzlu Su üzeri Villa

Okyanus Havuzlu Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

52 adet bulunan 110 sqm boyutlarındaki Okyanus SU üzeri Villar adından da anlayabileceğiniz gibi tamam Okyanus tarafına bakan gizliliği en yüksek villalardır. Kendinizi tamamen dış dünyadan soyutlanmış şekilde eşsiz manzaraya bakarken veya deniz altı yaşamının çok güzel olduğu Raa Atol ( adalar grubu ) de açıktan geçen yunuslara bakarken bulabilirsiniz. Müziğinizi açın, soğuk içeceğiniz ile beraber güneş, hafif esinti ve manzaranın keyfini çıkartın.

2 Odalı Havuzlu Lagun Kumsal Villa

2 Odalı Havuzlu Lagun Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

4 yetişkin ve 4 çocuk veya 6 yetişkin'e kadar konaklama yapılabilen 306 sqm 'lik 2 Odalı Lagoon Kumsal Villa sadece 1 adet bulunmaktadır. Su sporları seven kalabalık aile ve gruplar için son derece eğlence içerisinde geniş alana sahip Villa'dır.

2 Odalı Havuzlu Okyanus Kumsal Villa

2 Odalı Havuzlu Okyanus Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

306 sqm Okyanus tarafına bakan ve 2 Odalı Lagun villa'nın tam tersinde Okyanus!a bakan tarafa konumlandırılmıştır. Daha sakin ve gizlilik isteyen kapalı grup veya aileler için son derece uygun bir Villadır.

2 Odalı Havuzlu Lagun Su üzeri Villa

2 Odalı Havuzlu Lagun Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

2 Odalu Havuzlu Lagun Su üzeri Villa 221 sqm olup sadece 4 adet bulunmaktadır. Ada tarafına bakan bu geniş villa eğlence sever aile veya gruplar için uygundur.

Aktiviteler

Su Sporları

Su Sporları

Maldivler dalış sporunun yanı sıra deniz paraşütü, rüzgâr sörfü, su kayağı, katamaran gezileri yapabilmeniz için de çok uygun bir tatil destinasyonudur. Çoğu otel kendi bünyesin ...

Şnorkelle Yüzme

Şnorkelle Yüzme

Maldivlerde dalış yaparken güneşin sırtınıza vurduğunu ve gözlerinizin önünde rengârenk mercanların ve bembeyaz kumların olduğunu hayal edin. Ayrıca dalışa alışabilmeniz adına en ...

Sualtı Dalış

Sualtı Dalış

Maldivlerin kristal berraklığındaki denizlerinde tüm yıl boyunca görüş netliğiniz en üst düzeylerde olacaktır. Deniz sıcaklığı yıl boyunca 26-30 derecedir ve görüş alanı 20 metre ...

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.