MaldiveClub

Coco Palm Dhuni Kolhu

Coco Palm Dhuni Kolhu

  • Baa Atol
  • Deniz Uçağı
  • 30 Dakika
  • 50 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Dhuni Kolhu 2001 yılında Green Resort ve 2007/2008 Kuoni Yeşil Gezegen Ödülü de dahil olmak üzere bir takım ödüller kazanmıştır. Keyifli deniz uçağı ile varılan muazzam güzellikteki Coco Palm size gerçek tropik ada ortamı sağlamaktadır. Çok yoğun bitki örtüsü villalar arasında muazzam bir gizlilik sağlamaktadır.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Coco Palm Dhuni Kolhu

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Dhunikolu Adası
Bulunduğu Atoll: Baa
Havaalanına uzaklığı: 124 km
Oda sayısı: 98
Havaalanı-Tesis Transfer: Deniz uçağı ile 30 dakika’dır.
Pansiyon Tipi: Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, Herşey Dahil

Maldivler Coco Palm Resort & Spa kesinlikle bir tropikal büyü. Dhunikolu Adası’nda, Baa Atoll parçası üzerinde yer alan, Coco Palm Resort & Spa, kesinlikle Maldivler nihai saklanma ve dinlenme yeridir. Bu gür orman ve tropik ada üzerinde yer alan tesis, kristal berraklığında zümrüt lagün ile çevrili beyaz kumlu plajları ile çevrilidir.
Güzel bir ada üzerinde yer alan tesis lüks tropikal bitki örtüsü ile giyinmiş ve su sporları için geniş mavi bir kristal alan sağlamaktadır. Coco Palm Resort & Spa da sadece deniz ve ıssız ada manzarası ile dikkatle planlanan huzur içinde, ya da lagün üzerine inşa edilen palmiye ağaçları arasında keyifli sazdan villalar bulunmaktadır. Dhuni Kolhu 2001 yılında Green Resort Ödülü kazandı ve 2007/2008 Kuoni Yeşil Gezegen Ödülü de dahil olmak üzere bir takım ödüller kazanmıştır. Keyifli deniz uçağı ile varılan muazzam güzellikteki Coco Palm size gerçek tropik ada ortamı sağlamaktadır. Çok yoğun bitki örtüsü Villalar arasında muazzam bir gizlilik sağlamaktadır. Villaların iç dizaynı el yapımı malzemeler ve bambu materyaller ile beraber çok keyifli döşenmiştir. Maldivler balayı, romantik tatil veya Maldivler turu planlayan misafirler sessizlik, sakinlik, doğa güzelliği ve eşsiz güzellikte kumsallar hayal ediyorlarsa bu ada kesinlikle çok uygundur.

Tesis Özellikleri ve Aktiviteler:
Hediyelik Dükkanı / Butik, Kablosuz İnternet Servis, TV Odası / Ses ve Görüntü Odası, Kütüphane / Okuma Alanı, Spor salonu, Aerobik, Badminton, Masa Tenisi, Tenis, Paten Plaj Voleybolu,Şnorker

Su Sporları:
Rüzgâr sörfü, Katamaran Yelkenli, Su Kayağı, Yelkencilik, Kano, Surf-Bisikleti, Jetski

Restaurant ve Barlar
Cowrie Restaurant
Cornus Restoran
Cornus Deniz Ürünleri Restaurant
Conch Bar
Lagün Bar
Villada Yemek

Spa:
Benzersiz Coco, Coco Yolculuk, Dört Hands On, Ayak Refleksoloji, Ayak Masajı, Bali Masajı, Vücut Peelingi, Cilt Bakımı, Geleneksel Yüz Bakımı, Sundari Tedaviler, Sundari Vücut Bakımı

Düğün:
Hiç parlak güneş altında bir kumsalda hayatınızın en özel gününü hayal ettiniz mi? Rüya gerçeğe dönüşüyor. Coco Palm Dhuni Kohlu egzotik plajları ile turkuaz mavi su ve sakin bir atmosferde evlenmek için mükemmel bir yer sunuyor ya da birlikte bir ömür boyu sözü yenilemek için. Bu gerçeğe hayallerinizi açmak için zevkli ve küçük ayrıntıları ile mükemmel bir ortam sunuyor.

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Villa

Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUM114$

87 m2 Tropik ağaçların arasına gizlenmiş Kumsal Villalar hem çok hesaplı hem de fazlasıyla memnun edicidir. Adanın muhteşem güzellikleri ile beraber el yapımı eşyaların kullanıldığı Kumsal Villalar keyifli bir seçimdir.

Deluxe Villa

Deluxe Villa

GECELİK MİNİMUM114$

87 m2 Deluxe villalar güneye bakar, kumsal kıyısında, gizliliği bulunan ve aynı zamnda şnorkel yapabileceğiniz bir konumdadırlar. Arkadaki yere gömülmüş küvet ve villanın ön kısmındaki dalış havuzu dışında tüm özellikleri kumsal villaları ile tıpa tıp aynıdır. Ada odaları çok büyük değil ama havadar ve genişlik hissi veren güzelliktedirler. Yuvarlak hatlarda, rustik kiremit rengi karoları olan konik şeklinde sazlık çatıları olan yapılardır. Etraftaki görüntü ile uyumlu ve sizi de etraf ile uyumlu hissettirirler.

Sunset Kumsal Villa

Sunset Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUM208$

87 m2 Günbatımına bakan bu Villalar tamamıyla tropik ağaçların arasına gizlenmiştir. Lagunun iç tarafına bakan bu Villalar da her türlü detay düşünülmüştür. Daha fazla bilgi için lütfen uzmanımızla bağlantıya geçiniz.

Lagoon Villa

Lagoon Villa

GECELİK MİNİMUM171$

87 m2 ve sadece 12 adet bulunan rahat ve rustik bir görüntüye sahip bu özel villalar tarz olarak Maldivli bir centilmenin kafa dinleme yeri imajı verecek kadar doğal döşenmiştir. Cilalı ağaçtan zemini, eski yazı masası, yerlilerden birkaç parça sanatsal objeler, lake vazo, camdan bir kitaplık, CD çalar ve espresso makinesi ile özel olarak tasarlanmıştır.

Sunset Lagoon Villa

Sunset Lagoon Villa

GECELİK MİNİMUM206$

154 m2 Günbatımı lagün villalardan 2 adet vardır. Rıhtıma çok yakın ve neredeyse adadaki diğer villaların iki katı büyüklüğündedir. Maldivli bir centilmenin inziva konsepti burada da devam etmektedir. Hiç birisi abartılı görünümde odalara sahip değildir. Barbekü yapabileceğiniz, havuzun başında şampanyanızı yudumlayabileceğiniz bir harika ortam yaratır. Çok romantik ve çok hoş bir ortamı vardır.

Ziyaretçi Yorumları (11)

Derya Akpınar

Derya Akpınar

02/11/2015

Süper yönlendirmeler sınırsız yardımlarla rüya gibi bi balayı yaşadık!

5/5

Süper yönlendirmeler sınırsız yardımlarla rüya gibi bi balayı yaşadık ne kadar tesekkür etsek az hersey gercek olamıcak kadar ve rüyalardan bile çoook daha güzeldi.

Çağdaş Gülebakan

Çağdaş Gülebakan

08/09/2015

bir arkadaş arıyorsanız MALDİVE CLUB..!!

5/5

ilk tanıştığımız andan tatilimizin son gününe hatta geldikten sonraki günlerde de Maldive Club ailesinin bize gösterdikleri max ilgi ve özenden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz , Kaç Şirket tatilin başlayacağı gün "günaydın yola çıktınız mı havaalanına ulaşabildiniz mi "diye arar ?Maldive Club arıyor arkadaşlar biz bu sayede uçağımızı kaçırmaktan son anda kurtulduk :) Size Maldivler de tatil ayarlayacak bir acenta değil bir arkadaş arıyorsanız MALDİVE CLUB..!
TEŞEKKÜRLER SİBEL HANIM :-)

Sertaç Aksakallı

Sertaç Aksakallı

31/10/2015

çok güzel geçti balayımız!

5/5

MaldiveClub a ve başta Serkan Bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederiz, çok güzel geçti balayımız. Maldivlerde seçenek çok, MaldiveClub ın yardımıyla bizim için en iyi otellerden birini seçebildik.

Tolga Aylin Yılmaz

Tolga Aylin Yılmaz

05/11/2015

Serkan Bey ve ekibine bu muhteşem balayı için çok teşekkür ederim.!

5/5

Serkan Bey'in önerileri doğrultusunda balayımızı Coco Palm Dhuni Kolhu'da geçirdik. Tam anlamıyla dört dörtlük bir balayıydı. Yemekler oldukça lezzetli, personel son derece güleryüzlü ve ilgiliydi. Muhafazakar bir çift olarak adanın sağladığı mahremiyetten de baya memnun kaldık. Denize girdiğimizde etrafımızda kimsenin olmadığı günler oldu. Serkan Bey ve ekibine bu muhteşem balayı için çok teşekkür ederim.

Evrim Oğurcu Karaman

Evrim Oğurcu Karaman

03/05/2016

Başka ne diyebilirim ki kelimelerimizin yetersiz kaldığı bir tatildi.!

5/5

Bizim için özel olan maldiveclub aracılığıyla ayarlanılan balayı tatilimiz için söyleyebileceğim her şeyin mükemmel olduğudur. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Hiçbir aksaklık yaşanmadan otelimize vardık ve harika bir 6 gün geçirdik. Yemeklerin güzel olması, çalışanların ilgisi, temizliği, rahatlığı, sürekli güler yüzlü olması rahat bir tatil geçirmemizin başlıca nedenlerindendir. Başka ne diyebilirim ki kelimelerimizin yetersiz kaldığı bir tatildi. Buna aracı olan maldiveclub ailesine ve özellikle Yeşim Hanım'a çok teşekkür ederim.

Erhan Adilce

Erhan Adilce

20/08/2016

Herşey çok güzel geçti!

5/5

Balayı için Maldivler'e gitme kararı aldık. 
MaldiveClub ile iletişime geçtik, Yeşim Hanım ve Serkan Bey bize çok yardımcı oldu.
Serkan Bey isteklerimize uygun olan otelleri ve önerilerini paylaştı, biz de kendilerine güvenerek seçimimizi yaptık.
Herşey çok güzel geçti, çok memnun kaldık.
Teşekkürler,

Nuraltun İlhami Başkara

Nuraltun İlhami Başkara

20/08/2016

Hayallerimize öte bir bala yaşadık!

5/5

Maldivler'de balayı yapmak bizim hayalimizdi. Hayallerimizi gerçekleştirmek için maldive club ile irtibata geçtik. Serkan Bey ve Yeşim Hanım bizim istediğimiz ve hayal ettiğimiz gibi bir ada bize önerdiler. Düğünümüzden sonra balayımız için Maldivlere gittiğimizde nelerle karşılaşacağımızı merak ediyordur. Adımıza gittiğimizde her şeyin muhteşem olduğunu ve bize anlatıldığı gibi olduğunu gördük. Bu bizi çok memnun etti. Hayallerimize öte bir bala yaşadık ve bir daha gitmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz. MALDİVECLUP cok teşekkür ederiz.

Bilge Yeşil

Bilge Yeşil

20/08/2016

bizim icin unutulmaz birer ani oldu.!

5/5

Tüm detaylarla cok yakindan ilgilenen ve bizim icin balayi tatilimizi mukemmel hale getiren maldive club ekibine cokca tesekkur ediyoruz. Sessiz sakin villamiz ve 2 ayri gun icin duzenledikleri issiz ada piknigimiz bizim icin unutulmaz birer ani oldu. Seneye tekrar maldive club ile birlikte tatil planlamayi umuyoruz :)

Aslı Menekşe

Aslı Menekşe

02/02/2017

Aklıma ilk gelen yer olur.!

5/5

Maldiv, şehir hayatından uzaklaşmak için özel günleri beklemeye gerek duymadan aklıma ilk gelen yer olur. Maldiv’e beşinci gidişimde Maldive Club ile tanıştım. Yeşim Hanımı samimi, dürüst, naif, gerçek duruşu ile çok sevdim. Daha önceki tecrübelerimden nasıl bir oda ve atmosfer istediğimi anlattım. Programı başından sonuna titizlikle hazırladı ve takip etti. Male’ye vardıktan hemen sonra ilgili personel bizi karşıladı. Otel Male’ye uzak olduğu için deniz uçağı ile gitmem gerekiyordu. Lounge’da deniz uçağını beklerken çok güzel ağırlandım. Sorunsuz şekilde Otel’e ulaştım. Otel personeli ilgili ve oldukça güler yüzlüydü. Serkan Bey ve tüm ekibe destekleri ve ilgileri için çok teşekkür ederim.

Esin Al Şahin

Esin Al Şahin

14/10/2016

Her şey sorunsuz ve koordineli bir şekilde ayarlanmıştı. !

5/5

Ben balayımı maldivlerde yapmaya maldiveclub ile karar verdim. Ekledikleri her fotoğraf beni oraya daha çok çekti, denizin masmavi ve o şeffaf suyu, harika kumsalı ve muhteşem doğası benim güzel bir balayı geçirmem için yeterliydi. Maldiveclubın yardımları ile coco palm dhuni kolhu otele karar verdik. Male ye indiğimiz andan itibaren otelimize varışımıza kadar herşey sorunsuz ve koordineli bir şekilde ayarlanmıştı hiç bir sorun yaşamadan sadece anın tadını çıkartarak otelimize giriş yaptık. Otel çalışanları gerçekten harika sanki orası bir otel değil bir ev ve sizde onların misafirisiniz kendinizi öyle hissettiriyorlar hergün tatilimizin nasıl geçtiğini bir sorun olup olmadığını ve her konuda fikirlerimizi sordular, benim gözlerim dolarak ayrıldığım tek otel diyebilirim. Biz su üstü villalarda kaldık odamız gerçekten harikaydı fotoğraflardan gördüğümüzün tek bir eksiği yoktu. Yemekler çok çeşitli değildi ve sanırım oraya özgü bir baharat kullanılıyordu bu da tadını farklılaştırıyordu fakat kesinlikle aç kalmıyorsunuz mutlaka kendinize uygun bir yemek seçiyorsunuz. Farklı, maceralı, heyecanlı ve mükemmel bir balayı geçirmek istiyorsanız kesinlikle maldivleri tavsiye ederim. Bu konuda bize yardımcı olan ve harika bir balayı geçirmemizi sağlayan maldiveclub ailesine çok teşekkürler 

Büşra Durmaz Cirit

Büşra Durmaz Cirit

07/05/2019

Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine maldiveclubu bulmuştuk!

5/5

tek kelimeyle herşey mükemmeldi, havaalanında bizi karşılamadan, dönüşde havaalanında uğurlamaya kadar herşey tek kelimeyle harikaydı. Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine maldiveclubu bulmuştuk, sizinlede en doğru otel tercihinde bulunmuşuz. Oteldeki personele diyecek bir şey bulamıyorum bukadar ilgili bukadar samimi ve güleryüzlü personel ben başka hiç bir otelde görmedim, yemekler süperdi, deniz çok güzeldi.tekrardan herşey için çok teşekkür ediyoruz özellikle Maldiveclub Yesim Hanim size hayran kaldım saniyesine geri cevap yazan başka bir insanda tanımıyorum gerçekten işinizi çok iyi yapıyorsunuz.

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.