MaldiveClub

Cocoa Island by Como

Cocoa Island by Como

  • South Male Atol
  • Sürat Teknesi
  • 40 Dakika
  • 31 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Como zincirine bağlı Cocoa Island stili ve doğa güzelliği açısından çok klas bir oteldir. Muazzam güzellikte bir lagüne sahip olan bu adada tüm villalar su üzerindedir. Maldiveclub Cocoa Island özel kampanyaları ve farklı bilgiler için bizimle bağlantıya geçmeyi ihmal etmeyin.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Cocoa Island by Como

Otel Bilgileri

Atol: South Male Atoll
Bulunduğu Ada: Kaafu
Havalimanı – Tesis Transfer: Sürat Teknesiyle  40 dakika
Havalimanına Uzaklık: 31 km
Konaklama Seçenekleri: Oda – Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon
Oda Sayısı: 33


COCOA ISLAND BY COMO, Como tarafından yaptırılan lüks otellerdendir. 33 suit ve villadan oluşan otelin benzersiz estetik yapısı, ‘Dhoni’ adı verilen yerel balıkçı teknelerinden esinlenerek hafif eğimli formdaki ahşaplardan yapılmıştır. Dolambaçlı tahta geçitlerle birbirine bağlanan bungalovlar, parlak lagün üzerine konumlandırılmışlardır. Mimarisi itibariyle çatıları yüksektir. Mavi beyaz dekore edilmiş olan odalar denizin mavisinden esinlenerek yapılmıştır. Adada yabani deniz üzümü, hibiskus ve palmiye yetişir. Mercan resifleri açısından dünyanın en iyi dalış yerlerinden biridir. Como Shambhala Spa bedeninizin ve ruhunuzun yenilenmesi için hizmet vermektedir. Sıcak lagün üzerine konumlandırılmış villalarına ahşap yürüyüş yollarından geçilerek ulaşılır. Restoranda Güney Hint lezzetlerinden esinlenerek yapılan deniz ürünleri ve organik sebzelerin kombinasyonlarıyla oluşan harika lezzetlere ulaşabilirsiniz. 

Tesis Özellikleri ve Aktiviteler: Ücretsiz Yoga (haftada 6 gün), Pranayama Meditasyon (haftada 1 kere), Dalış Merkezi (özel resifleriyle dünyanın en iyi dalış yerlerindendir), Şnorkel, Yelkenli Katamaran, Rüzgar Sörfü, Su Kayağı, Yerel Ada Gezisi, Günbatımı Balık Avlama Turu, Sand Bank ya da Issız Adada Piknik, Günbatımı Teknesiyle Yunusları İzleme ya da Uçan Balık izleme Turu

Restaurant ve Barlar: 
Ufaa Restourant
Faru Bar
Saat 07:00 – 22:00 arasında villanızda yemek yeme imkanı

 

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Dhoni Suite

Dhoni Suite

GECELİK MİNİMUMN/A

75m2 olan Suit’in yatak odasında ya büyük boy yatak ya da ikiz yatak vardır. Geniş oturma odasından 2 şezlonglu ve yemek masası bulunan direkt olarak lagüne giriş yapabileceğiniz  özel verandaya çıkılır. Banyosunda lavabo ünitesi, ayrı bir küvet, duş alanı ve WC bulunur. Suit’in imkanları; Masa ve şezlongları bulunan özel veranda, küvet ve duş alanı, klima ve tavan vantilatörü, mini bar ve atıştırmalıklar, çay – kahve yapma imkanı, 42 inc TV, DVD player, kasa, telefon, Wi-Fi, İpod istasyonu, günlük ücretsiz şişe su ve meyve, ücretsiz plaj çantası ve parmak arası terlik.

Dhoni Loft Suit

Dhoni Loft Suit

GECELİK MİNİMUMN/A

110m2 olan ve benzeri bulunmayan Dhoni Loft Suitler, oldukça ilginç mimariye sahiptirler. Yerli balıkçı teknelerinden esinlenerek yapılmışlardır. Kubbe görünümlü tavanı, geniş ve ferah oturma odası bulunan Suit’in 3 tarafı cam’dır. Üst katta büyük bir yatak ve wc bulunur. Alt kattaki geniş banyoda 2 adet lavabo, küvet, duş alanı ve wc bulunur. Verandasından direkt lagüne girilebilir. Suit’in imkanları; Masa ve şezlongları bulunan özel veranda, küvet ve duş alanı, klima ve tavan vantilatörü, mini bar ve atıştırmalıklar, çay – kahve yapma imkanı, 42 inc TV, DVD player, kasa, telefon, Wi-Fi, İpod istasyonu, günlük ücretsiz şişe su ve meyve, ücretsiz plaj çantası ve parmak arası terlik.

Loft Villa

Loft Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

123 m2 olan villanın geniş oturma alanının pencereleri Hint Okyanusu manzaralıdır. Çatı katında büyük boy yatak ve wc vardır. Ana banyoda, çift lavabo, küvet, duşa kabin, wc ve dışarıda gizli bir duş alanı vardır. Özel verandası da bulunur. Villa’nın imkanları; Masa ve şezlongları bulunan özel veranda, küvet ve duş alanı, klima ve tavan vantilatörü, mini bar ve atıştırmalıklar, çay – kahve yapma imkanı, 42 inc TV, DVD player, kasa, telefon, Wi-Fi, İpod istasyonu, günlük ücretsiz şişe su ve meyve, ücretsiz plaj çantası ve parmak arası terlik.

1 Odalı Villa

1 Odalı Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

125m2 olan Villa’nın girişi sizi şık ve sakin bir ortama götürür. Yatak odasında geniş bir yatak, çift lavabo, wc, içeride ve dışarıda ayrıca bir duş alanı vardır. Geniş oturma alanından direkt olarak lagüne giriş yapılabilen verandaya çıkılır. Villa’nın imkanları; Masa ve şezlongları bulunan özel veranda, küvet ve duş alanı, klima ve tavan vantilatörü, mini bar ve atıştırmalıklar, çay – kahve yapma imkanı, 42 inc TV, DVD player, kasa, telefon, Wi-Fi, İpod istasyonu, günlük ücretsiz şişe su ve meyve, ücretsiz plaj çantası ve parmak arası terlik.

Como Villa

Como Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

300 m2 olan villaların odaları Gün doğumu ve Gün batımı olmak üzere inşa edilmişlerdir. Bu villa’ya özel bir ahşap zeminden geçilerek ulaşılır. Villalar 2 kanat şeklinde yapılmıştır. Bu kanatlar oturma alanı ve yaşam alanını birbirine bağlar. Odalarda hem ikiz yatak hem de büyük boy yatak olan odalarda, çift lavabo, wc ve duş alanı bulunan banyosu vardır. Geniş oturma alanının pencerelerinden çarpıcı güzellikteki turkuaz lagün görünür. Size özel yardımcınız vardır. Villa’nın imkanları; Masa ve şezlongları bulunan özel veranda, küvet ve duş alanı, klima ve tavan vantilatörü, mini bar ve atıştırmalıklar, çay – kahve yapma imkanı, 42 inc TV, DVD player, kasa, telefon, Wi-Fi, İpod istasyonu, günlük ücretsiz şişe su ve meyve, ücretsiz plaj çantası ve parmak arası terlik.

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.