MaldiveClub

Dhigufaru

  • Baa Atol
  • Deniz Uçağı veya İç Hat uçuşu
  • 30 Dakika
  • 143 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Dhigufaru en son, en yeni açılan oteller arasındadır. Maldivlerin en başarı grubunun en yeni otelidir. Özellikle Maldivler'in en güzel Atolü olan Baa Atol de olması sebebi ile muazzam bir atmosferi vardır. Ada yapısı Maldivler'in en ilginç adası olup çok hoş koyları bulunmaktadır. Dhigufaru doğru seçim olacaktır. Daha detaylı bilgi için lütfen uzmanımıza danışın.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Dhigufaru

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atol: Baa Atol
Bulunduğu Ada: Dhigufaru Adası
Havalimanı – Tesis Transfer:  20 Dakika İç Hat Uçuşu + 30 Dakika Sürat Teknesi                                         
Havalimanına Uzaklık: 143 Km
Konaklama Seçenekleri: Tam Pansiyon, Silver Herşey Dahil, Gold Herşey Dahil
Oda Sayısı: 40

MALDİVLER DHIGUFARU ISLAND RESORT, Baa Atol Maldivlerde bulunan 20 Atolden UNESCO koruması altında olan ve Uluslar arası Ünlü Biorezerv listesinde bulunan tek atoldür. Baa Atolde bulunan ve 35000 m2 yüz ölçümüne sahip tek ada Dhıgufaru Island Resort’un bulunduğu adadır. Adanın fiziksel büyüklüğü ve kendine özel bir karakteri vardır. Ana özelliği etrafının geniş çapta mercan resiflerine sahip olmasıdır fakat yine de adanın doğal zenginliği, her bir parçasını özel kılmaktadır. Kendine özgü doğal özellikleri villaların konumlandırılmasında rol oynamıştır. Dhigufaru Island Resort, yemek çeşitliliği açısından oldukça zengin restaurantlara sahiptir. 3 Farklı karakterdeki restaurantlarından istediğinizi seçebilirsiniz. Dhandifulhu Restaurant ana restauranttır. Dünyanın farklı köşelerinden lezzetleri tadabilir ve geniş içecek yelpazesinden istediğiniz içeceği alabilirsiniz. Gün boyunca farklı aktivitelerle eğlenebilir ya da kumsalda uzanıp güneşlenebilirsiniz. Çocuk kulübü sayesinde çocuklu ailelerinde rahatça seçebileceği bir tesistir.  3 tarafı özelliklerine bağlı olarak farklı isimlerle anılır; Boaku, Veli ve Aanu. 
BOAKU: Adanın Doğu tarafına verilen isimdir. Kuytuda bulunan kumsalın koy şeklinde olması denize naturel bir havuz şekli vermiştir. Boaku’nun bu şekli durgun ve sakin bir denize karşı gündoğumunu izleme şansı vermenin yanı sıra çocukların emniyetli bir şekilde oynamasına da imkan sağlamaktadır.
VELI: Adanın Batı tarafına verilen isimdir. Oldukça geniş ve ipeksi bir kuma sahip olan plajı, kristal gibi parlak turkuaz denizi vardır. Muhteşem güzellikte gün batımı manzarasına sahiptir. 
 AANU: Adanın kuzey tarafında bulunan ve kuzey hat boyunca plaj kayalıklarının olduğu kesimdir. Eşsiz şekildeki kayalıklar doğal koruma sağlarlar. 


Tesis Özellikleri ve Aktiviteler:
Spa, Sauna ve Buhar Odası, Refleksoloji Merkezi, Sand Bank Piknik, Yerel Ada Gezisi, Yunus İzleme Turu, Günbatımı Balık Tutma Turu, Dalış, Şnorkel, Motorlu - Motorsuz Su Sporları, Canlı Müzik, Dj, Karaoke, Çocuk Kulübü. 

Restaurant ve Barlar: 
Dhandifulhu Restaurant
Thundi Pool Bar
Athiri Restaurant & Wine Cellar
Holhuashi Pavilion

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Villa

Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

49 m2 olan Villalar muhteşem bir okyanus manzarasına sahiptir. Direkt kumsala geçiş imkanı vardır. Villalar huzur ve sakinliğin hakim olduğu Doğu taraftaki Boaku olarak adlandırılan bölgeye ve çarpıcı manzaraya sahip Batı taraftaki Veli olarak adlandırılan bölgeye olmak üzere 2 farklı konuma inşa edilmişlerdir. Villalarda ihtiyacınız olan her şey vardır; Geniş bir yatak, makyaj masası ve sandalyesi, çalışma masası ve sandalyesi, gardrop…. Odalardan direkt olarak verandaya ve bitki örtüsüyle gizlenmiş özel bahçenize çıkabilirsiniz. Her villanın dışarıda yarı açık duş alanı, içeride banyosu ve 2 adet lavabosu vardır. Villanın imkanları; Klima, Kasa, Mini-Bar, IDD Telefon, Wİ-Fi, TV, Çay – Kahve Yapma İmkanı, Verandasında Koltuklar, Masa, Şezlongları, Sıcak-Soğuk Su ve Bornozları vardır.

Semi Su üzeri Villa

Semi Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

53m2 olan villalarda Hint Okyanusunun esintisi ve keyif veren sesiyle uyanacaksınız. Muhteşem gündoğumunu manzarasını yakalayabilirsiniz. Verandanızdan direkt olarak Aanu kayalıklarının olduğu lagüne girebilirsiniz. Villalarda ihtiyacınız olan her şey vardır; Geniş bir yatak, makyaj masası ve sandalyesi, çalışma masası ve sandalyesi,gardrop, Dışarıda yarı açık duş alanı, içeride banyosu ve 2 adet lavabosu vardır. Villanın imkanları; Klima, Kasa, Mini-Bar, IDD Telefon, Wİ-Fi, TV, Çay – Kahve Yapma İmkanı, Verandasında Koltuklar, Masa, Şezlongları, Sıcak-Soğuk Su ve Bornozları vardır.

Veli Havuzlu Kumsal Villa

Veli Havuzlu Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A
Bodhanfulhu Havuzlu Su üzeri Villa

Bodhanfulhu Havuzlu Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A
Findhanfulhu Su üzeri Villa

Findhanfulhu Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A
2 Odalı Aile Kumsal Villa

2 Odalı Aile Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.