MaldiveClub

Dusit Thani

  • Baa Atol
  • İç Hat Uçuş
  • 20 Dakika
  • 130 KM
  • Herşey Dahil
  • Dusit Thani lüks kategoride son derece başarılı ve kaliteli bir tesistir. Adanın yoğun bitki örtüsü beraberinde egzotik bir atmosfer ile sizi büyüler. Kendinizi cennette hissettiren bu güzel ada yoğun bitki örtüsü içerisinde bulunan lüks villaları, UNESCO koruması altında bulunan Baa Atoll içerisinde bulunması, muazzam güzellikte denizi ve mercan resifleri ile sizi büyüleyecektir. Maldivler balayı, romantik kaçış veya aile tatilleri için doğru tesis seçiminde uzmanımıza danışmanızı tavsiye ederiz.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Dusit Thani

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Mudhdhoo
Havaalanı- Tesis Transfer: Deniz Uçağı ile 35 dakika veya iç hat uçuşu ile 20 dk ve 10 dakika hız teknesi.
Havaalanına Uzaklığı: 130 km
Oda Sayısı: 100
Konaklama Seçenekleri: Oda Kahvaltı, Yarım pansiyon, Tam pansiyon, Herşey Dahil

Maldivler Dusit Thani, Tayland’ın güleryüzlü hizmetinin, Maldivler’in güzelliği ve konumunun mükemmelliğiyle birleşmesi ve buna mükemmel dalış alanları, lezzetli yemeklerin de eklenmesiyle Maldivler’de önde gelen otellerden biridir. Otelin bulunduğu adada toprak zengindir, iç kısımlarda diğer adalarda bulunmayan bitkiler, çok sayıda yetişkin palmiyeler bulunur. Kumsal oldukça güzeldir ve tüm adanın çevresini kesintisiz olarak dolaşır. Kıyıya çok yakın olmasından dolayı tüm odalardan resife ulaşılabilir. Resifteki mercanlar  ve su altı yaşamı zengindir. Çeşitli balıklar ve çok miktarda yavru balık görülebilir. Aynı zamanda su sporları hizmeti de veren dalış okulu dalışla ilgilenen misafirlere yoğun ilgi göstererek yardımcı oluyor. Çoğu misafirin Almanya, İsviçre, Rusya ve İngiltere’den geldiği otelin Orta Doğu ve sayıca az da olsa Uzak Doğu’dan da misafirleri oluyor. Balayı çiftleri otelin genel müşteri portföyünü oluşturuyor.

Kumsal villalardan manzara oldukça güzel ve bu villalardan kumsalın en güzel ve gizli bölümüne geçiş mümkün. Kumsal villaların bir kısmın daha fazla gizlilik için daha arka kısımda konumlandırılmış olup bir de küçük bahçeye sahiptir. Lagün villalar kıyıdan birkaç metre uzaklıkta olmasına rağmen kendi özel iskelenizde güneşlenirken, dalgaların sesini dinlerken, yada kendi özel havuzunuzda dinlenirken sizi son derece  gözlerden uzak kılacak yüksek gizliliğe sahip villalardır. Okyanus villaları yüksek tavanlı ve oldukça büyük bir yapıya sahiplerdir. Dekorasyon zevki konusunda fikirler kişiden kişiye farklılık gösterse de odada rahatlığın ve teknolojik imkanların büyük yer tuttuğunu kesin olarak söyleyebiliriz. Otelde 3 restaurant arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Bizim tercihimiz su üzeri Tayland restaurantı olacaktır. Öğle yemekleri için havuz kenarında, deniz manzaralı market iyi bir seçimdir. Deniz ürünleri için de  yine su üzerindeki Sea Grill tercih edilebilir. 

Maldivler balayı, romantik kaçış veya aile tatilleri için doğru tesis seçiminde uzmanımıza danışmanızı tavsiye ederiz.

Tesis Özellikleri ve Aktiviteleri
Spa , Dalış, Su sporları, Gündoğumu kahvaltı tekne turu, Ada Piknik Turu, Balık tutma, Gece balık tutma, Su kayağı, Rüzgar Sörfü, Katamaran, Kayak, Uçurtma sörfü, Havuz, Jimnastik, Masa Tenisi, Tenis, Plaj Voleybolu, Badminton, Canlı müzik, disco, kültürel dans showları, Yoga, Su yogası, Akşam meditasyonu, Kokteyl yapma kursu

Restaurant ve Barlar
The Market Restaurant
Sea Grill Restaurant
Benjarong
Sala Bar
Sand Bar

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Villa

Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

122 m2 olan villadan 26 adet bulunmaktadır. Villanın etrafı tropikal bitkilerle çevrilidir. Sabahları yatağınızdan dalgaların sesini duyabilirsiniz. Günlerinizi kitap okuyarak ve verandanızda Maldivler güneşinin altında uzanarak geçirebilirsiniz. Tüm villaların özel verandası vardır. Villanın İmkanları; Ücretsiz internet, Günlük ücretsiz şişe su, Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar, Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü.

Kumsal Villa Havuzlu

Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

122 m2 olan villadan 10 adet bulunmaktadır. Villanın içi oldukça şık döşenmiştir. Gür bitki örtüsüne sahip adanın, sık aralıklarla dizilmiş palmiye ağaçları ve ilginç florası villayı doğal bir cennet haline getirmiştir. Villanın özel havuzu, açık hava banyosu ve özel terası vardır.  Villanın İmkanları; Ücretsiz internet, Günlük ücretsiz şişe su, Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar, Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü.

Okyanus Villa Havuzlu

Okyanus Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

180 m2 olan villadan 20 adet bulunmaktadır. Villaların olduğu bölüme iskele üzerinden geçilerek varılır. Hint Okyanusunda sütunlar üzerine kurulmuş olan villaların, geniş küveti, açık ve kapalı dinlenme alanı ve direkt olarak verandasından zengin çeşitte mercanları olan denizine inilebilme imkanı vardır. Tüm villalar şık dokunuşlarla Tayland tarzında döşenmiştir ve kesintisiz okyanus manzarasına hakimdir. Villanın İmkanları; Ücretsiz internet, Günlük ücretsiz şişe su, Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar, Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü.

Su üzeri Villa Havuzlu

Su üzeri Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

150 m2 olan villadan 29 adet bulunmaktadır. Nefes kesen Okyanusta sütunlar üzerine inşa edilmiştir. Verandanızdan lagünün turkuaz tonlarını izleyerek ya da havuzunuzda yüzerek tatilinizin keyfini çıkarın. Villanın İmkanları; Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar, Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü.

2 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

2 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

570 m2 olan villadan sadece 2 adet bulunmaktadır. Bu özel ve geniş villa size evinizdeymişsiniz gibi konfor sağlayacaktır. Geniş aileler ve arkadaş grupları için oldukça idealdir. Üst kattaki geniş yatak odasının balkonundan da muhteşem deniz manzarasını görebilirsiniz. Diğer yatak odasına tek kişilik yataklar konulmuştur. Özel kutlamalarınızı misafir ve arkadaşlarınızla, özel şefinizin hazırladığı Barbekü partisiyle yapabilirsiniz. Villanın İmkanları; Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar (Ücretsiz alkolsüz içecekler ve bira), Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü, Şarap mahzeni, Mutfak. 

2 Odalı Okyanus Pavilion Havuzlu

2 Odalı Okyanus Pavilion Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

370 m2 olan villalardan 2 adet bulunmaktadır. Okyanus üzerinde kurulmuş olan villalara ahşap geçitten ulaşılır. Bu özel villalar oldukça yüksek gizliliğe sahiptir. Villanın 2 yatak odası, yaşam alanı, şarap mahzeni, mutfağı vardır. Villanın İmkanları; Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar (Ücretsiz alkolsüz içecekler ve bira), Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü, Şarap mahzeni, Mutfak. 

2 Odalı Aile Kumsal Villa Havuzlu

2 Odalı Aile Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

400 m2 olan villadan 5 adet bulunmaktadır. Villanın bahçesinin etrafı duvarlarla çevrili olduğu için son derece gizliliğe sahiptir. Geniş aileler ve kalabalık gruplar için ideal bir tatil yeridir. Bahçesinde tropikal bitkiler, havuzu, barbekü alanı ve yemek masası bulunur. Villanızdan birkaç adımla denize ulaşabilirsiniz. Villanın İmkanları; Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar (Ücretsiz alkolsüz içecekler ve bira), Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü, Şarap mahzeni, Mutfak.

3 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

3 Odalı Kumsal Residence Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

690 m2 olan villadan 2 adet bulunmaktadır. Alt katta bulunan geniş yatak odasından direkt olarak havuzu olan ve eşsiz deniz manzarası bulunan verandasına çıkabilirsiniz. Üst katta ise 2 yatak odası ve geniş bir yaşam alanı bulunur. Villanın etrafındaki tropikal bitkiler komşunuzla sizin bahçenizi ayırır ve gizlilik sağlar. Villanın havuzu, yarı açık banyosu ve duş alanı vardır. Villanın İmkanları; Sabah 6’dan gece yarısına kadar villa yardımcısı, Minibar (Ücretsiz alkolsüz içecekler ve bira), Çay & Kahve yapma imkanı, TV, Ses sistemi, Çalışma masası ve sandalyesi, Banyo ürünleri, Açık hava duş alanı, Villadaki küçük ikramlar, Plaj havlusu ve terlikleri, Kasa, Okuma ışıkları, Günlük gazete ve dergiler, Yastık menüsü, Şarap mahzeni, Mutfak.

Ziyaretçi Yorumları (5)

Gülay Hacıoglu

Gülay Hacıoglu

21/12/2017

Eşim ve ben çok çok memnun kaldık!

5/5

Maldivler’e seyahatimizin her aşamasında bizimle ilgilenen ve her türlü desteğini bizden esirgemeyen Yeşim Hanıma ve MaldiveClub çalışanlarına yürekten teşekkür ediyoruz. Eşim ve ben çok çok memnun kaldık, iyi ki varsınız!

Esra Şen

Esra Şen

21/01/2018

İyi ki bu yolda sizleri tercih etmişiz!

5/5

Doğru kişilerle yola çıkmanın önemini evlilik sürecinde insan çok daha iyi anlıyor. Bütün artıları ve eksileri bütün çıplaklığıyla anlatabilen, hem sizin rahatınızı, hem sizin isteklerinizi, bütçenizi göz önünde bulunduran ve hayal satmayan sizin gibi bir ekiple yollarımızın kesiştiği için eşim ve ben çok mutluyuz. İyi ki bu yolda sizleri tercih etmişiz ve bu süreçte yanımıza kalan en güzel anıları sizler sayesinde biriktirmişiz. Başta Yeşim Hanım olmak üzere, bütün ekibinize minnettarız. Sevgiler.

Sema Aslan Kanat

Sema Aslan Kanat

23/05/2018

Başından sonuna kadar tek bir aksilik yaşamadık!

5/5

Balayı için aklımda maldivlerden başka bir seçenek hiç olmadı ama eşimle ingilizcemiz kötü olduğu için nasıl gideriz naparız hangi tur şirketine güvenebiliriz diye çok düşündüm. Açıkçası biraz tereddütle yaklaştım maldiveclub’a. Ama daha fazla memnun kalabilir miydim bilmiyorum. Başından sonuna kadar tek bir aksilik yaşamadık sayelerinde ve hayatımın en hüzel 5 gününü geçirdim. Havaalanında bizi karşılayan otel görevlileriyle başladı süreç ve hiç bir sıkıntı yaşamadan kusursuz otelimize yerleşip rüya gibi bi balayının startını vermiş olduk. Diyebileceğim tek olumsuzluk bu cennet gibi yerde geçirilen sürenin çok çabuk bitmesi... ne yazık ki gerçek hayata döndük ama kalbimiz hala Maldivlerde

Eda Tiryaki

Eda Tiryaki

10/07/2018

herşeyiyle harikaydi gerçekten yeryüzündeki cenneti gördük:)!

5/5

Evlenmeden önce balayımızı nerede geçireceğimizi araştırmaya koyulmuştuk, maldivleri araştırırken maldivclub a rastgeldik. Balayımız için karar verememişken Yeşim hanım bize istediğimiz tatile uygun bir çok seçenek sundu. Dusit Thani Maldives te hersey dahil su üzeri villada konakladık. Tek korktuğumuz temmuz ayında gideceğimiz için muson yağmurlarının olup olmayacağıydı, Bu konuda Yeşim hanımın önerilerini dinledik bize muson yağmurlarına bayılacağımızı söyledi:) gerçekten de bayıldık hemde herşeye:) maldivlerdeyken muson yağmurlarında yüxmenin keyfini yaşadık:) herşeyiyle harikaydi gerçekten yeryüzündeki cenneti gördük:) otelimiz çok güzel ve temizdi:) heeşey için teşekkür ederiz eşimle yine gideceğiz:)

Şeref Şimşek

Şeref Şimşek

27/08/2018

maldiveclub'la tanismamiz bu şirketi kullanan ve çok memnun kalan bir arkadaşım sayesinde oldu.!

5/5

balayım için esim ve ben maldivlere gitmeyi çok istiyorduk. maldiveclub'la tanismamiz bu şirketi kullanan ve çok memnun kalan bir arkadaşım sayesinde oldu. yesim hanımla sadece telefonda görüşmemize ve mail yoluyla iletişim kurmamıza rağmen bizi çok anladı ve bize en uygun oteli secmemizde yardimci oldu. dusit thani maldives havuzlu su uzeri villada 4 gece 5 gunduz hersey dahil olarak kaldık. thy aktarmasiz ucus ile gittik. male'ye indiğimizde bizi karsiladilar ve sorunsuz bir sekilde kendi adamıza gittik.(ic hatlar ucusu ile önce baska bir adaya ordan da hızlı botla kendi adamıza gittik)size her konuda yardimci olan bir host veriyorlar. size tüm adayı gezdirip gerekli aciklamalari ve ayarlamaları yapıyor bu host. otele gelince tek kelime ile villamız ve calisanlar inanılmazdı. adadan bahsetmeye bile gerek yok cennet gibi biryerdi.su an orda kis mevsimi olduğu icin ara ara yağmur ve ruzgar oluyordu ancak onun bile güzelliği baska. ada da heryere bisikletle gidiyorsunuz kimse kimseyi rahatsız etmiyor. calisanlarin güler yüzü ve hizmeti sizi zaten çok özel hissettiriyor. villamız zaten tam bize goreydi. kendimize ait havuzumuz ve direk okyanusa girebilmemiz icin iskelemiz vardi. baliklarla yüzmek ayni bir haz verdi. otelle, calisanlarla ulaşımla hiç bir sikinti yaşamadık hersey tek kelimeyle mükemmeldi.sadece uzak dogu mutfağı ile araniz yoksa yemekler size farklı gelebilir. ben biraz zorlandım ancak esim çok beğendi. damak tadıyla alakalı. bize hayallerimizin ötesinde bir balayı yasama şansı verdikleri icin öncelikle maldivecluba ve yesim hanıma tekrardan çok teşekkür ederim.

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.