MaldiveClub

Fairmont Sirru Fen Fushi

Fairmont Sirru Fen Fushi

  • Shaviyani Atol
  • Deniz Uçağı
  • 55 Dakika
  • 230 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Fairmont Sirru Fen Fushi

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Sirru Fen Fushi
Havaalanı- Tesis Transfer: Deniz uçağı ile 55 dakikadır.
Havaalanına Uzaklığı: 230 km
Oda sayısı: 120
Konaklama Seçenekleri: Oda - Kahvaltı, Yarım pansiyon, Tam Pansiyon

 

Fairmont Maldivler - Sirru Fen Fushi "Kristal berraklığında bir turkuaz lagünün ortasında yer alan Fairmont Maldives Sirru Fen Fushi, doğaya ve şık Maldivlere özgü bir ada cazibesi ile dinlence için mükemmel bir 5 yıldızlı lüks bir villa tesisidir."

160.000m²'lik (16 hektarlık) araziyi kapsayan ada, 9 km'lik bir lagün, adada 200 metre uzunluğunda bir yüzme havuzu, Willow Stream Spa, üç restoran ve enfes yemek seçenekleri sunan bir bar, su sporları aktiviteleri, çocuk kulübü, tenis ve sağlık kulübü.

Fairmont Maldivler Sirru Fen Fushi, kusursuz bir tesis olup doğal ortamı bozmadan size lüks bir tatil yaşatmaktadır. Shaviyani Mercan Adalar grubunda bulunan Fairmont, yerli halk tarafından "gizli su adamız" olarak yıllarca bölgedeki en güzel ada olarak bilinmekteydi. 

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Gündoğumu Villa

Kumsal Gündoğumu Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Mükemmel beyaz kumların kenarındaki yemyeşil mangrov yaprakları arasında yer alan Kumsal Gündoğumu Villa ( 357 sq ), ayrı duşlu özel banyo, çift lavabo, Nespresso kahve makinesi, şarap dolabı, Bose ses sistemi ve geniş yatak özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Dışarıda özel küvetin ve duşun, 14 metrekarelik bir dalma havuzunun ve dinlenip yemek yiyebileceğiniz bir oturma alanının keyfini çıkarabilisiniz. Kişisel villa yardımcınız her küçük ayrıntıya dikkat çekmek için günün 24 saati hizmetinizdedir ve sadece bir çağrı uzaklıktadır.

Kumsal Günbatımı Villa

Kumsal Günbatımı Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Günbatımı tarafında, mükemmel beyaz kumların kenarındaki yemyeşil mangrov yaprakları arasında yer alan Kumsal Günbatımı Villa ( 357 sq ), ayrı duşlu özel banyo, çift lavabo, Nespresso kahve makinesi, şarap dolabı, Bose ses sistemi ve geniş yatak özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Dışarıda özel küvetin ve duşun, 14 metrekarelik bir dalma havuzunun ve dinlenip yemek yiyebileceğiniz bir oturma alanının keyfini çıkarabilisiniz. Kişisel villa yardımcınız her küçük ayrıntıya dikkat çekmek için günün 24 saati hizmetinizdedir ve sadece bir çağrı uzaklıktadır.

Deluxe Kumsal Gündoğumu Villa

Deluxe Kumsal Gündoğumu Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Mükemmel beyaz kumların kenarında yer alan Deluxe Kumsal Gündoğumu Villa ( 520 sqm ), ayrı duş, çift lavabo, Nespresso kahve makinesi, şarap dolabı, Bose Sound sistemleri, California King yatak ve ayrı bir yaşam alanı içeren özel banyoya sahiptir. Dışarıda, küvetli ve duşlu özel bir açık hava banyo, 25 metrekarelik bir dalma havuzu, dinlenmek ve yemek için bir Sala ve ihtiyacınız olan bir şey varsa, günün 24 saati hazır bekleyen özel villa yardımcınızı arayabilirsiniz.

Deluxe Kumsal Günbatımı Villa

Deluxe Kumsal Günbatımı Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Günbatımı tarafında, mükemmel beyaz kumların kenarında yer alan Deluxe Kumsal Günbatımı Villa ( 520 sqm ), ayrı duş, çift lavabo, Nespresso kahve makinesi, şarap dolabı, Bose Sound sistemleri, California King yatak ve ayrı bir yaşam alanı içeren özel banyoya sahiptir. Dışarıda, küvetli ve duşlu özel bir açık hava banyo, 25 metrekarelik bir dalma havuzu, dinlenmek ve yemek için bir Sala ve ihtiyacınız olan bir şey varsa, günün 24 saati hazır bekleyen özel villa yardımcınızı arayabilirsiniz.

Grand Su üzeri Günbatımı Villa

Grand Su üzeri Günbatımı Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Nazikçe mırıldanan suların sesiyle rahatlayın ve vahşileşmiş büyüklükte bakır küvet, lagüne doğrudan erişimi olan özel yükseltilmiş kum terası, özel sala, 19 metrekarelik dalma havuzu, ayrı duşlu en-suite banyo içeren çok şık bir villa, ayrıca çift lavabo, Nespresso kahve makinesi, şarap dolabı, Bose Sound sistemleri ve California King yatak diğer bazı özellikleri arasında. İhtiyacınız olan herhangi bir şey varsa, günün 24 saati beklemedeki kişisel yardımcınızı arayabilirsiniz. Derhal tesisin kumlu şeritlerinde gezinmek için bisikletinize isteyin. Villa 255 sqm boyutlarındadır.

Çadır Orman Villa

Çadır Orman Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

620 sqm büyüklüğündeki Çadır Orman villa adanın iç tarafında size muazzam gizlilik sağlayan çok özel bir villa tipidir. Size ormanın için de hissi verip aynı zamanda yeşilliklerin arasında kısa bir yürüyüş sonrası muazzam bir kumsal ve denize açılan film gibi bir villadır.

Su üzeri Gündoğumu Villa ( Havuzlu )

Su üzeri Gündoğumu Villa ( Havuzlu )

GECELİK MİNİMUMN/A

185 sqm, öğleden sonra güneş'i verandasında istemeyen misafirler için uygun olup 19 sqm havuza sahiptir. Villa yardımcınız ve tüm diğer villalardaki Villa içi detaylar Su üzeri Gündoğumu Villa da bulunmaktadır.

2 Odalı Kumsal Günbatımı Villa

2 Odalı Kumsal Günbatımı Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Zarif ve mükemmel orantılı, rustik şık İki Yatak Odalı Plaj Günbatımı Villalar ( 750 sqm ) geniş alana sahiptir ve aileler için idealdir. Yemyeşil tropik bahçelerin ortasında, ipeksi beyaz kumların kenarında yer alan villalarda, ayrı duş, çift banyolu, Nespresso kahve makinesi, şarap dolabı, Bang & Olufsen hi-fi sistemi, Kaliforniya king yatak bulunan iki özel yatak odası bulunmaktadır. Dışarıda küvet ve duş içeren özel bir açık banyo, 48 metrekarelik muhteşem bir yüzme havuzu ve dinlenmek ve yemek için bir oturma ve dinlenme alanı bulunmaktadır. Kişisel Villa yardımcınız, her küçük ayrıntıya dikkat çekmek için günün 24 saati hizmetinizdedir ve sadece bir çağrı uzaklıktadır. 

2 Odalı Su üzeri Gündoğumu Villa

2 Odalı Su üzeri Gündoğumu Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Sakin Hint Okyanusu'nun Lagun kısmında ve mükemmel beyaz kumlara yürüme mesafesinde, yemyeşil tropik bahçelerin ortasında yer alan 2 Odalı Su üzeri Gündoğumu Villa ( 464 sqm ), ayrı duş, çift lavabo, Nespresso kahve makinesi, şarap dolabı bulunan iki en-suite özel banyoya sahiptir. Bose ses sistemi, California King yatak, geniş açık plan ayrı yaşam alanları ve yemek odası masası bulunmaktadır. Dışarıda küvet ve duş içeren özel bir açık banyo, muhteşem 36 m2 yüzme havuzu, dinlenmek ve yemek için bir Sala'nın keyfini çıkarın.

3 Odalı Kumsal Günbatımı Villa

3 Odalı Kumsal Günbatımı Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Detaylı bilgi için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz.

3 Odalı Su üzeri Günbatımı Villa

3 Odalı Su üzeri Günbatımı Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Detaylı bilgi için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz.

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.