MaldiveClub

Fushifaru

  • Lhaviyani Atol
  • Deniz Uçağı
  • 35 Dakika
  • 114 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Otel sahiplerinin aynı zamanda ahşap işinde olduğundan dolayı Fushifaru'da kullanılan ahşap malzeme son derece kaliteli. Butik hizmete önem veren işletme son derece güzel bir Lagun'e sahip adada kurulmuştur. Tesisin yeni olması ve kaliteli butik hizmet vermesi sebebi ile tavsiye edebileceğimiz tesisler arasındadır.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Fushifaru

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atoll: Lhaviyani Atoll
Havaalanı- Tesis Transfer: Deniz uçağı ile 35 dakika 
Havaalanına Uzaklığı: 114 km
Oda Sayısı: 49 
Konaklama Seçenekleri: Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, Herşey Dahil, Plus Herşey Dahil

Lhaviyani Atollü Kuzey Doğu sınırında, Male'den sadece 35 dakikalık bir deniz uçuşu ile ulaşabileceğiniz
Deniz Koruma Alanı (Marine Protected Area) ile korunan adasında konaklama hizmeti sunmaktadır.
Maldivlerin en popüler dalış noktalarından biri olan Fushifaru Thila'ya ev sahipliği yapmaktadır.
Fushifaru Maldives, hepsi farklı bir manzarada sonsuz macera, eğlence, keşif ve huzur vaat ediyor.

Otel Özellikleri: Heylhi Spa, Dalış ve şnorkel, Tam donanımlı spor salonu, spor sahaları, köy gezisi, yarı denizaltı gezisi
Orkinos üretim yeri ziyareti, balık tutma, haftalık eğlence, ücretsiz Wi-Fi, güvenlik hizmeti, klinik ve ikamet eden doktor,
cankurtaran, toplantı tesisi, çamaşırhane ve ütü, makyaj odası.

Oda Özellikleri: Açık hava banyosunda banyo, kapalı ve açık duş, sıcak ve soğuk su, 
saç kurutma makinesi, tavan vantilatörü, klima, oda içi soyunma dolabı, mini bar, çalışma masası, ücretsiz su, kahve ve çay , IDD telefon, IPTV, ütü ve ütü masası, yemek alanı bulunan özel veranda.

Restaurantlar:
Korakali
Raakani Grill
Fani-Handhi Bar

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Gündoğumu Kumsal Villa

Gündoğumu Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

96 m2 alana sahip 11 adet Gündoğumu Kumsal Villa bulunmaktadır. Bu villalar adanın doğusunda bulunur ve güneş doğuşuyla birlikte geniş Hint Okyanusunun "Maakandu" manzarasını görmektedir. Açık hava banyolu geniş bir yatak odasıyla birlikte gündüz ve gece yemek için döşenmiş açık alanlara sahiptir. Villa imkanları: King size yatak, iç ve dış mekan duş, özel veranda.

Günbatımı Kumsal Villa

Günbatımı Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

96 m2 alana sahip 15 adet Günbatımı Kumsal Villa bulunmaktadır. Bu villalar adanın batısında yer alır ve "Etherevari" manzarası sunmaktadır. İç ve dış mekanlarda çağdaş Maldivler estetiği ile döşenmiştir. Villa imkanları: King size yatak, iç ve dış mekan duş, özel veranda.

Gündoğumu Kumsal Villa Havuzlu

Gündoğumu Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

122 m2 alana sahip 8 adet Gündoğumu Havuzlu Kumsal Villa bulunmaktadır. Bu villalar kendi havuzlarına sahiptir ve adanın doğusunda yer alır. Güneşin doğuşuyla birlikte geniş Hint Okyanusunun "Maakandu" manzarasını görmektedir.  Villa imkanları: Özel havuz, King size yatak, iç ve dış mekan duş, özel veranda, Kumsala direk erişim.

Günbatımı Kumsal Villa Havuzlu

Günbatımı Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

122 m2 alana sahip 10 adet Günbatımı Havuzlu Kumsal Villa bulunmaktadır. Bu villalar kendi havuzların sahiptir ve adanın batısında yer alırlar ve "Etherevari" manzarası sunmaktadırlar. Villa imkanları: Özel havuz, King size yatak, iç ve dış mekan duş, özel veranda.

Su üzeri Villa

Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

95 m2 alana sahip 5 adet Su Üzeri Villa bulunmaktadır. Su Üzeri Villaları "Kandu-Olhi" kanalının manzarasını sunmaktadır. Dış mekan jakuzisi ile döşenmiştir. Villa imkanları: King size yatak, iç ve dış mekan duş, özel veranda, Okyanusa direk erişim.

Aktiviteler

Şnorkelle Yüzme

Şnorkelle Yüzme

Maldivlerde dalış yaparken güneşin sırtınıza vurduğunu ve gözlerinizin önünde rengârenk mercanların ve bembeyaz kumların olduğunu hayal edin. Ayrıca dalışa alışabilmeniz adına en ...

Sualtı Dalış

Sualtı Dalış

Maldivlerin kristal berraklığındaki denizlerinde tüm yıl boyunca görüş netliğiniz en üst düzeylerde olacaktır. Deniz sıcaklığı yıl boyunca 26-30 derecedir ve görüş alanı 20 metre ...

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.