MaldiveClub

Grand Park Kodhipparu

Grand Park Kodhipparu

  • North Male Atol
  • Sürat Teknesi
  • 20 Dakika
  • 15 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Mimarisi ödüllü Hirsch Bedner Associates firması tarafından tasarlanmış olan bu yeni otel Park Hotel Group adı altında inşa edilmiştir. 1961 yılında ilk otel'ini Hong Kong da açan grup yıllar sonra 8 ayrı ülkede 11 ayrı şehirde yaklaşık 4500 odalık tesislere sahiptir. Otel çok yeni zamanda açıldığından henüz ziyaret etme imkanı bulamadık. Çok yakında detaylı bilgiler ile sizleri bilgilendireceğiz.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Grand Park Kodhipparu

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atoll: North Male Atoll

Transfer: 20 dakika sürat teknesi

Havaalanı Uzaklığı: 15 km

Oda Sayısı: 120

Konaklama Seçenekleri: Oda kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, Herşey Dahil

Park Hotel Group'un ilk lüks beldesi Grand Park Kodhipparu'da ve güzel Maldivler'deki seçkin adresinizde dünyadaki cenneti deneyin. Mimarisi ödüllü Hirsch Bedner Associates firması tarafından tasarlanmış olan bu ada plajı, su villaları, yemek mekanları ve eğlence mekanları ile sizi huzurlu bir ortama davet ediyor. North Male Atoll'de bulunan konumu ile şnorkelle yüzme ve dalış imkanlarıyla büyüleyici bir deneyim sunuyor. Bulunduğu konum itibariyle havaalanına yakın olan otel, size ulaşım sırasında vakit avantajı sağlıyor.

Aktiviteleri: Katamaran yelkenciliği, Parasailing, jet ski, Kayak, Şnorkel, Banana, Su kayağı, Uçurtma sörfü, Rüzgar sörfü, Dalga sörfü, Kürek çekme, Gym, Meditasyon, Masa tenisi, PlayStation konsol, Full ekipmanlı ilkyardım odası, Dalış Okulu

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Villa Havuzlu

Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

Havuzlu Kumsal Villa 78 m2 alana sahiptir. Kendine özel güneş terası ve havuzu vardır. Açık ve kapalı olmak üzere iki adet duşu bulunmaktadır.

Lagun Su üzeri Villa

Lagun Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Lagun Su üzeri Villa okyanus üzerinde bulunup 80 m2 alana sahiptir. Kendine özel güneşlenme alanı ve alanda bulunun hamağa sahiptir. Açık ve kapalı olmak üzere iki adet duşu bulunmaktadır.

Lagun Su üzeri Villa Havuzlu

Lagun Su üzeri Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

Havuzlu Lagun Su üzeri villa okyanus üzerinde bulunup 93 m2 alana sahiptir. Kendine özel güneş terası, hamağı ve havuzu vardır. Açık ve kapalı olmak üzere iki adet duşu bulunmaktadır.

Okyanus Su üzeri Villa

Okyanus Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Okyanus Su üzeri villa okyanus üzerinde bulunup 80 m2 alana sahiptir. Kendine özel güneşlenme alanı vardır. Açık ve kapalı olmak üzere iki adet duşu bulunmaktadır.

Okyanus Su üzeri Villa Havuzlu

Okyanus Su üzeri Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

Okyanus Su üzeri villa okyanus üzerinde bulunup 93 m2 alana sahiptir. Kendine özel güneş terası, hamağı ve havuzu vardır. Açık ve kapalı olmak üzere iki adet duşu bulunmaktadır.

Grand Residence

Grand Residence

GECELİK MİNİMUMN/A

Grand Residence okyanus üzerinde bulunup 210 m2 alana ve salona sahiptir. Grand Residence iki yatak odasına ve iki banyoya sahiptir. Kendine özel güneş terası, hamağı ve havuzu vardır. Açık ve kapalı olmak üzere duşları bulunmaktadır.

Turlar

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.