MaldiveClub

Hard Rock Hotel Maldives

Hard Rock Hotel Maldives

  • South Male Atol
  • Sürat Teknesi
  • 15 Dakika
  • 8 KM
  • 2019 Eylül ayında açılan Hard Rock Otel Otantik Amerika kültürünü Local Maldivler atmosferi ile birleştiren son derece hareketli, eğlenceli ve rengarenk bir tatil köyüdür. Crossroad adı verilen marina ve eğlence merkezine bağlı olup Marina da bulunan alışveriş, bar ve restoranları kullanma imkanı sunmaktadır. Eylül ayı içerisin de ilk misafirlerimiz adayı balayı için ziyarette bulunmakta olup ayrıca Maldiveclub ekibimiz Ekim ayı içerisinde ada'yı kontrol için ziyaret edecektir. Hem misafirlerin yorumlarını hem de uzmanlarımızın yorumlarını öğrenmek için bizi aramanızı sevgiyle tavsiye ederiz.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Hard Rock Hotel Maldives

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Emboodhoo Lagoon
Havaalanı- Tesis Transfer: Sürat motoru ile 15 dakikadır.
Havaalanına Uzaklığı: 8 km
Oda Sayısı: 178
Pansiyon Tipler: Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon ve Tam Pansiyon

 

Emboodhoo Lagünü içinde yer alan Hard Rock Hotel Maldives, Maldivler'deki ilk entegre tatil beldesi olan The Marina @ CROSSROADS'taki harika tatil atmosferi sunuyor. Eylül 2019'da açılan ve Malé havaalanından sadece 15 dakikalık bir tekne transferi ile ulaşılan tesis, yemek, alışveriş ve eğlenceli aktiviteler içeren bir eğlence adası olarak Maldivlerdeki yerini almıştır. Maldivler'deki Hard Rock Hotel, tropik çevreden ilham alarak yöre genelinden esinlenen müzik ile beraber otantik bir atmosfer içerir.

Muhteşem Güney Male atolünün el değmemiş çevresi içinde yer alan Hard Rock Hotel Maldives, aile suiti, plaj villaları ve bir ve iki yatak odalı su üzeri villaları da dahil olmak üzere 178 adet konuk odasına ve sadece mavi suların bulunduğu güzel bir adada hizmet vermektedir. Konuklar ayrıca, adada yetişen sebze ile yiyecek ve içecek seçeneklerine, havuz bardan gün boyu latin ve meksika restoranlarına ve villada yemek yeme deneyiminden faydalanabilirler. Aynı zamanda otantik Amerikan mutfağının tadını çıkarmak için Hard Rock son derece başarılı bir seçimdir.

Hard Rock International'a göre, yerel Maldiv kültüründen ilham alan Hard Rock Hotel Maldives, bölgesel tasarımdan ilham alan otantik müzik hatıralarının yanı sıra, tesis genelinde tropik mimari ile çağdaş tasarım özelliklerini bir araya getiriyor.

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Silver Gökyüzü Studio

Silver Gökyüzü Studio

GECELİK MİNİMUMN/A

Okyanus manzaralı özel bir balkona sahip Silver Sky Studio 46 sqm, 49 inç TV, özel nevresim takımı ve şelale duş ve özel banyo malzemeleri içeren en-suite banyo içermektedir.

Silver Beach Studio

Silver Beach Studio

GECELİK MİNİMUMN/A

Plaja doğrudan erişimi olan özel bir terasa sahip Silver Beach Studio 46 sqm, şezlonglar, okyanus manzarası, açık ve kapalı duşlar ve özel banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Gold Kumsal Villa

Gold Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Altın Kumsal Villa 62 sqm, doğrudan plaja erişim, şezlonglar ve deniz manzarası sunan özel bir terasa sahiptir. Villada ayrıca bir kapalı chill-out bölgesi, 55 "ekran TV ve şelale duş ve özel banyo malzemeleri içeren en-suite banyo bulunmaktadır.

Platinum Su üzeri Villa

Platinum Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Suyun üzerinde yer alan Platinum Su üzeri Villa 75 sqm, özel bir terasa, şezlonglara ve doğrudan lagün erişimine sahiptir.

Platinum Havuzlu Su üzeri Villa

Platinum Havuzlu Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Sonsuzluk havuzuna sahip Platinum havuzlu su üzeri Villa 76 sqm, suyun üzerinde yer almakta olup özel bir teras, şezlonglar ve doğrudan lagün erişimi sunmaktadır.

Silver Aile Kumsal Suite - 2 Odalı Dubleks

Silver Aile Kumsal Suite - 2 Odalı Dubleks

GECELİK MİNİMUMN/A

Plaja doğrudan erişimi olan özel bir terasa sahip iki yatak odalı Silver Family Suite 107 sqm, kral yataklı bir ana yatak odası, açık ve kapalı duşlar, ranzalı ikinci kat yatak odası ve en-suite banyo içermektedir.

Rock Royalty Havuzlu Su üzeri Villa - 2 Odalı

Rock Royalty Havuzlu Su üzeri Villa - 2 Odalı

GECELİK MİNİMUMN/A

144 sqm Rock Royalty, sonsuzluk havuzu bulunan iki yatak odalı Rock Royalty Overwater Pool Villa, suyun üzerinde yer almakta olup açık hava yaşam alanı, şezlonglar ve direkt lagün erişimi sunmaktadır.

Rock Star Villa

Rock Star Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Tuk tuk bar’ı ve sonsuzluk havuzuna sahip olan Rock Star Villa 445 sqm, suyun üzerinde yer almaktadır ve özel tekne yanaşma erişimi, şezlonglu geniş bir açık yaşam alanı ve doğrudan lagün erişimi sunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları (1)

Buse Niseoğlu

Buse Niseoğlu

06/04/2022

Tatilimiz puruzsuz gecti !

5/5

Yesim Hanim bizlere hayal ettigimiz gibi bir otel bulmamiz icin cok yardimci oldu. Tatilimiz puruzsuz gecti kendisine cok tesekkur ederiz.

 

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.