MaldiveClub

Huvafenfushi

  • North Male Atol
  • Oda Kahvaltı
  • Tesis seçiminde güncel kampanyaların iyi takip edilmesi ile beraber, seçtiğiniz tatil köyünün son durumu, hizmet kalitesi, lagün büyüklüğü, transfer şekli ve organize edilmesi, aktivite olanakları ve fiyatları, son dakika değişiklik olanakları, ödeme şartları, doğru villa seçimi ve daha sayabileceğimiz birçok önemli etken tatilinizin mutluluk ve memnuniyet seviyesini belirler. Bütçeniz ve özel istekleriniz doğrultusunda uzmanımıza danışarak 106 tatil köyü arasından en doğru seçimi yapabilirsiniz.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Huvafenfushi

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Nakatchafushi
Havaalanı- Tesis Transfer: Sürat motoru ile 45 dakikadır.
Havaalanına Uzaklığı: 24 km
Oda Sayısı: 44
Konaklama Seçenekleri: Oda – Kahvaltı, Yarım pansiyon , Tam Pansiyon

Su altı Spa'sı, yer altı şarap mahzeni, Okyanus Bungalow'da cam yer döşemesi ile her anınız sıradışı geçecek. Huvafen Fushi demek lüks tatil demek. Maldivler'in en lüks tesisleri arasında bulunan Huvafenfushi hakkında daha detaylı bilgi için uzmanımıza danışın lütfen.

Oda Özellikleri
Klima, Tavan vantilatörü, Espresso makinası, Mini bar, Direkt hatlı Bang & Olufsen telsiz telefon, Kasa, 32" Plazma TV, Bose ses sistemi, Cd / Dvd çalar, Plaj havlusu

Tesis Özellikleri ve Aktiviteleri
Dalış, Dadı, Yoga, Fitness, Su sporları, Havuz, Tuzlu su havuzu, Kütüphane, Dvd ve Cd kütüphanesi, Şnorkelle dalış, Gün batımı turu, Gün batımı balıkçılık turu, Butik, Gece dalışı, Fotoğraf çekim uçuşu, Su altı Spa

Restaurant ve Barlar
Celsius
UM Bar
Raw
Salt
Vinum
Fogliani's

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Bungalov Havuzlu

Kumsal Bungalov Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

8 adet kumsal bungalovu vardır. 2 tanesi kuzeye bakmaktadır, diğer 6 deluxe bungalovlar tam gün boyunca güneş alan güneye bakmaktadırlar. Her biri 125 m2 büyüklüğündedir. Kumsal bungalovların tarafındaki kumsal boyu daha uzun ve geniştir. Okyanusa yüzünü çevirmiş ve kumsala direkt olarak girişi olan bu bungalovlarda yattığınız yerden ve oturduğunuz yemek masasından bu güzel manzaraya sahip olabilirsiniz. Özel avlusu, fazlasıyla büyük banyosu, tatlı su dalış havuzu ve şelale tipi duş bulunmaktadır. Espresso makinesi, bar, uzun divan, IDD telefon, Bang&Olufsen kablosuz telefon, 32” ekran TV ile döşenmiştir. Kendine ait özel güneşlenme güvertesi vardır, kumsala özel giriş, açık hava banyoları, özel dalış havuzu ve büyük divanlar, iPodlar, surround ses sistemi ve plasma TV bulunur.

Deluks Kumsal Bungalov Havuzlu

Deluks Kumsal Bungalov Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

8 adet Deluxe kumsal bungalov vardır , her biri 160 m2 büyüklüğündedir. Yaşam olanı olarak diğerlerine göre çok daha büyüktür, oturma grubu ve güneşlenme alanı ile dağılım sağlanmıştır. Kendinize ait avlunuzdaki dalış havuzu rahatlamak için idealdir. Ön güvertedeki ikinci dalış havuzu optik ışıklarla gece aydınlatılır. Bu  bungalovlarda seçilmiş tasarımcıların ürünleri vardır. 1 adet açık hava banyosu, 2 özel dalış havuzu, direkt kumsala giriş, güneş şezlongları ile özel güverte, iPod , surround ses sistemi, plazma TV ile döşenmiştir.

Lagun Su üzeri Bungalov Havuzlu

Lagun Su üzeri Bungalov Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

12 adet 130 m2 büyüklüğünde bungalovlardır. Tropikal sular ve özel bahçenin içinde kendine ait güneşlenme güvertesi ile panoramik olarak tüm manzaraları alır. Bose surround ses sistemi, 40” ekran plasma TV vardır. Gün doğumunu izleyebilirsiniz. Size özel dalış havuzunun kenarında rahatlayarak zaman geçirebileceğiniz oturma grupları ve iki ayrı bölümden oluşan güneşlenme alanı vardır. Banyolar okyanus manzarasını görür, katlanabilir çatıları vardır ve aynı zamanda şelale tipi duşları bulunmaktadır.

Okyanus Su üzeri Bungalov Havuzlu

Okyanus Su üzeri Bungalov Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

12 adet 160 m2’ lik bungalov bulunmaktadır. Modern bir yaşam alanı oluşturan bungalovlar Hint Okyanusuna bakmaktadır. 3 ayrı tatlı sudan oluşan sonsuzluk havuzları vardır. Yemek yeme alanı, uzun divanlar ve güneşlenme terası vardır. Salon camdan zeminle birlikte kristal berraklıktaki suları gören bir olanak sağlar. Jakuzisi vardır. Güneşin batımını izleyebileceğiniz bir manzara sunar. Özel dalış havuzu vardır. Merdivenlerle özel güvertenizden denize girebilirsiniz. Yağmur tipi duşu olan oldukça geniş ve okyanus manzaralı banyoları bulunur. Plazma TV, surround ses sistemi ve iPodlar ile döşenmiştir.

2 Odalı Kumsal Pavilion Havuzlu

2 Odalı Kumsal Pavilion Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

Adada sadece bir adet vardır. 2 yatak odalı ve 800 m2 büyüklüğündedir. Lüks ve avant-garde tasarımı vardır ve kendine özel bir plajı bulunur. Üst kattaki master yatak odası cam zeminden fibre-optik aydınlatmalı havuzunu arkasındaki okyanusu görür. Bahçedeki büyük banyo ve açık hava duşuna merdivenlerle inilir. İkinci yatak odasının kendine ait açık ve kapalı banyoları ve yağmur tipi duşu vardır. Merkez yaşam alanı 60” ekran plasma TV, DVD çalar ve kütüphaneye sahiptir. 24 saat emrinizde uşak hizmeti bulunur. Özel havuz, özel güverte ve dinlenme alanı ile şezlonglar ile döşenmiştir.

2 Odalı Okyanus Pavilion Havuzlu

2 Odalı Okyanus Pavilion Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

2 odalı 330 m2lik gün batımı manzaralıdır. Gizlilik ön plandadır, ağaçtan yapılmış Pavillion yolu sadece Pavillion misafirlerinin girişi içindir. Optik fibre ışıklarla aydınlatılmış size özel sonsuzluk havuzunuz, doğal olarak ufukla birleşir. Master yatak odası açık plandır, sonsuzluk stili kenara sahip Kohler küvetinizde tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. İkinci yatak odasında 42” ekran bir plasma TV ve aynı zamanda kendine ait güvertesine kendi içinden çıkışı vardır. 24 saat boyunca uşak hizmeti bulunur. Gün batımı manzarası vardır. Kendine ait rıhtıma özel girişi vardır. Uzun divanlar ve jakuzi ile döşenmiş iki ayrı dış mekan güvertesi vardır. Ayrı bir salonu ve kokteyl barı vardır.

CUBE

CUBE

GECELİK MİNİMUMN/A

Sadece 1 adet, 2 katlı ve  3 yatak odalı ve 463 m2 büyüklüğündedir. Direkt kumsala girişi olan okyanus manzaralı bahçesi ile iç içedir. Masa tenisi ve bilardosu olan bir oyun alanı vardır. Naturel ışık alan salon, mutfak, yemek salonuna açılan bir fuaye bölümünden girersiniz. Bahçe avlunuz yüzme havuzuna, oturma alanı, barbekü, dört kişilik yemek alanı ve rahatlamak için büyükçe bir dış alan sunar. Üst katta ise master suite, iki misafir yatak odası, plasma ekran TV ve DVD çalar bulunur. Şarap dolabı, 2 adet dolu mini bar, oyun odası, kitap ve müzik odası da aynı alanın içindedir. 24 saat emrinizde Villa yardımcınız bulunmaktadır. 

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.