MaldiveClub

Mövenpick Resort Kuredhivaru

Mövenpick Resort Kuredhivaru

  • Noonu Atol
  • Deniz Uçağı
  • 45 Dakika
  • 188 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Mövenpick Resort Kuredhivaru

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atoll: Noonu Atoll

Transfer: Deniz uçağı ile 45 dk

Havaalanı Uzaklığı: 188 km

Oda Sayısı: 105

Konaklama Seçenekleri:  Oda kahvaltı, Yarım pansiyon, Yarım pansiyon plus, Tam pansiyon, Tam pansiyon plus, Her şey dahil

Kasım 2018’de açılan Mövenpick Resort Kuredhivaru, Maldivlerin yeni otellerinden birisi olan bu güzel tesis bembeyaz kumları ve renkli deniz yaşamı ile size muazzam bir tatilin keyfini yaşatacaktır. Male havaalanından 45 dakikalık mesafede bulunan Mövenpick Resort Kuredhivaru’da kendinize özel havuzunuzun bulunduğu oldukça lüks ve modern dizayna hakim 72 adet su üzeri havuzlu villa, 30 adet havuzlu kumsal villa ve 3 adet de kumsal spa havuzlu rezidans bulunmaktadır. Polonya merkezli bir şirket olan MOTIV tarafından tasarlanan adanın ve villaların mimarisi Maldivlerin muhteşem doğasını ve modernizmi bir araya getirmiş ve bir şaheser yaratmıştır.

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Suite Havuzlu

Kumsal Suite Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

190 metrekarelik alana sahip olan kumsal suite havuzlu villa tropikal bitkilerle çevrelenmiştir. Verandasında özel havuzu, villanın üst kısmında ise Hint Okyanusun muazzam manzarasını izleyebileceğiniz bir güvertesi bulunmaktadır.

Kumsal Suite Havuzlu Gündoğumu

Kumsal Suite Havuzlu Gündoğumu

GECELİK MİNİMUMN/A

Villanızın üst güvertesinden muhteşem gündoğumu izleme imkanı elde edebildiğiniz ve yine verandanızda kendinize özel havuzunuzun bulunduğu gündoğumu havuzlu villalar size özel 190 metrekarelik bir alan sunmaktadır. Banyodan bağımsız bir küvet ve açık duş bulunmaktadır. Tüm konuklar için bornoz ve saç kurutma makinesi temin edilmektedir. Odanızda kendinize ait şarap mahzeni ve mini barınız bulunmaktadır.

Kumsal Suite Havuzlu Günbatımı

Kumsal Suite Havuzlu Günbatımı

GECELİK MİNİMUMN/A

Kendinize ait şarap mahzeninizden ya da mini barınızdan aldığınız içeceklerinizi yudumlarken bu kez üst güvertesinden güneşin batışını keyifle izleyebileceğiniz havuzlu günbatımı kumsal suitler 190 metrekare alana sahiptir ve özel havuzu vardır. Geniş yatak odasının yanı sıra konuklarınız için oturma odasındaki çekyat ekstra konaklama imkanı sunmaktadır.

Su üzeri Lagün Villa Havuzlu

Su üzeri Lagün Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

Geniş verandasında bulunan özel havuzu muhteşem manzaranın tadını çıkarmanızı sağlamaktadır. 140 metrekare alana sahip olan villalar okyanus içerisindeki tropikal yaşamı gözlemleyebileceğimiz cam bir tabana sahiptir. Şarap mahzeni, mini bar, espresso makinesi gibi imkanlara sahip olacağınız villanız tavandan tabana camlar ile içinizi ferahlatacaktır.

Su üzeri Lagün Villa Havuzlu Gündoğumu

Su üzeri Lagün Villa Havuzlu Gündoğumu

GECELİK MİNİMUMN/A

140 metrekarelik alan üzerinden yer alan villalar kendisine özel dalma havuzu, cam zemin ve muhteşem gündoğumu manzarasına sahiptir. Villada 24 saat yemek servisi, konuklarına günün 24 saati villanın avantajlarından faydalanma imkanı sunmaktadır. Klima ve oda içi kasa, konfor ve güvenlik sağlar.

Su üzeri Okyanus Villa Havuzlu

Su üzeri Okyanus Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

Villanızın her köşesinden manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz villanızın verandasında özel dalma havuzunuz yer alamkatadır. 140 metrekare genişliğe ve cam zemine sahiptir. Açık alan duşu ve banyodan bağımsız küveti bulunmaktadır. Mini bar, şarap mahzeni, espresso makinesinin bulunduğu villanızda rahatlığın ve tatilinizin tadını doya doya çıkarabilirsiniz.

Su üzeri Okyanus Villa Havuzlu Gündoğumu

Su üzeri Okyanus Villa Havuzlu Gündoğumu

GECELİK MİNİMUMN/A

Günün ilk kahvesini yudumlarken muhteşem okyanus esintisini hissedebilirsiniz. Verandanızdaki özel dalma havuzunuz ve şezlonglarınız bulunmaktadır. Villalar 140 metrekare genişliğe sahiptir ve verandanızdan direkt olarak muhteşem güzellikteki okyanusa ulaşabilirsiniz. Tüm villalarda mini bar, şarap mahzeni ve espresso makinesi ile Mӧvenpick kahve vardır.

Kumsal Spa Residence

Kumsal Spa Residence

GECELİK MİNİMUMN/A

Aile ya da arkadaşlarınızla konaklayabileceğiniz geniş gruplar için ideal olan Kumsal Spa Rezidans 230 metrekarelik alana sahiptir. 3 adet yatak odası bulunmaktadır. Açık ve kapalı oturma alanları ile özel dalma havuzuna sahiptir. Villanızda geniş bir yemek masası bulunmaktadır. Çift kişilik özel spa terapi odasında 1 saat ücretsiz olarak masözünüze masaj yaptırarak rahatlama imkanı bulabilirsiniz. Diğer olanaklar arasında mini bar, şarap mahzeni ve espresso makinesi yer almaktadır. Beach Spa Pool Residence'ta 6 yetişkin ya da 4 yetişkin ve 2 çocuk konaklayabilir.

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.