MaldiveClub

Noku Maldives

  • Noonu Atol
  • Deniz Uçağı
  • 45 Dakika
  • 190 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Daha evvel Zitahli olarak bilinen, sonrasında kısa bir süre Roxy adıyla işletilen bu ada 2018 Ağustos ayında Noku olarak yeni bir açılış yaptı. Kyoto, Osaka ve Phuket'te otelleri bulunan ve Maldives Noku otel ile beraber 4. otel'ini açan Noku umarız Maldivler'de başarılı olur.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Noku Maldives

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atoll: Noonu Atoll

Transfer: 45 dakika Deniz uçağı

Havaalanı Uzaklığı: 190 km

Oda Sayısı: 50

Konaklama Seçenekleri: Oda kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, Herşey Dahil

Noku Maldives, Noonu Atol'de bulunan 780mt uzunluğunda ve 180 mt genişliğinde bir ada. Deniz uçağı ile 45 dakika'lık bir uçuş sonrası ulaşılan son derece sakin ve romantik bir adadır. Yukarıdaki yazıda gördüğünüz üzere Japon bir otel zinciri olan Noku grup tarafından işletmeye başlandı. Noku grup son derece disiplinli ve mütevazi bir işletmedir. Ada'da çalışan tüm ekip son derece kibar ve başarılıdır.  Otel müdür'ü kesinlikle masanıza gelip herşey yolunda mı diye emin olmak için sizinle sohbet edecektir. Ada son derece temiz, sessiz ve düzenli bir atmosfer içerisindedir. Spor Salonu biraz ufak olması ile beraber su spor alternatifleri çok fazladır. Kumsal Villalar'ın birbirine mesafesi fazladır ve etrafı yeşilliklerle çevrili olduğundan dolayı gizlilik yüksektir. Ada üzerinde toplamda sadece 20 adet Kumsal ve Havuzlu Kumsal Villa olması sebebiyle kendinizi sanki ada üzerinde yalnız olduğunuz hissini verecek kadar sakindir.

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Havuzlu Kumsal Villa

Havuzlu Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A
Havuzlu Su üzeri Villa

Havuzlu Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A
Günbatımı Havuzlu Kumsal Villa

Günbatımı Havuzlu Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A
Günbatımı Havuzlu Su üzeri Villa

Günbatımı Havuzlu Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A
2 Odalu Havuzlu Kumsal Villa

2 Odalu Havuzlu Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Ziyaretçi Yorumları (1)

Elif Seyhan

Elif Seyhan

01/12/2022

Ayrıca çok teşekkür ederim size ♥️ !

5/5

İlgi alaka da süperdi, Tertemizdi her yer, odalarımız yemek yediğimiz yerler. Herkes çok güler yüzlü ve samimi ayrıca o da güzel hissettirdi evdeymişiz gibi, Her gün değişik etkinlikler vardı, Sabahları uyandığımızda mesajı geliyordu, katılıyorduk bizde. Keyifli geçti. Onun harici ben ekstra olarak şnorkelli dalış yaptım hocayla özel. Denizin altındaki balıklarla vatozlarla yüzmek fotoğraf çekilmek ayrı bii heyecan deneyim zaten bambaşkaydı E zaten siz mükemmel bir evlilik seramonisi hediye etmiştiniz, mükemmeldi tek kelimeyle. Ayrıca çok teşekkür ederim size ♥️  Havalimanında karşılanmadan, dönüşe kadar her şey tam olarak sizin dediğiniz gibi vr güzeldi

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.