MaldiveClub

Oblu Select Sangeli

Oblu Select Sangeli

  • North Male Atol
  • Sürat Teknesi
  • 50 Dakika
  • 51 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Atmosphere Oteller grubunun en yeni üyelerinden biri olan Oblu Select Sangeli otel hem yeni bir tesis olması hem de çok geniş kapsamlı Her şey dahil Pansiyon tipi ile çok beğenilen bir Maldivler Oteli'dir. Sürat teknesi ile transferi yapılan ve Kuzey Male Atol de bulunan Sangeli bizim listemiz de üst sıralardadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin lütfen.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Oblu Select Sangeli

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Sangeli
Havaalanı- Tesis Transfer: Deniz uçağı ile 50 dakikadır
Havaalanına Uzaklığı: 51 km
Oda Sayısı: 137
Konaklama Seçenekleri: Serenity Her şey Dahil

Male Atolü'nün Kuzey-Batı ucunda yer alan Maldivler Sangeli adası 50 dk’lık sürat teknesi transferi ile ulaşılıyor. OBLU SELECT tarafından işletilen popüler Hint Okyanusu misafirperverliği markası - Atmosphere Hotels & Tatil köyleri, beş yıldızlı bir tatil köyü olarak konumlandırılmıştır. Sangeli'deki, her şeyi kapsayan pansiyon tipi ile sorunsuz bir tatil sunuyor. Yükseltilmiş premium Tatil Planı - SERENITY Plan, iki özel restoran - SADECE IZGARA & SADECE VEG yanı sıra Villa içi Mini Bar ücretsizdir! Ayrıca sizlere hediye tur imkanı sağlayan Serenity Plan’ı incelemenizi tavsiye ederiz.

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Villa

Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

39 adet bulunan Kumsal Villalar 81 m2 olarak konumlandırılmıştır. Yoğun yeşillik arasında bulunan villalar açık banyosu, renkli iç disayn ve her şey dahil kapsamında bulunan mini bar ile sizlere keyifli bir ortam sunuyor.

Deluxe Kumsal Villa Havuzlu

Deluxe Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

14 adet Deluxe Havuzlu Kumsal Villa bulunmaktadır. 101 m2 boyutlarında olup 13 m2 havuza sahiptir. Gene kumsal villalar gibi direk deniz geçiş yolu olup açık hava duş alanına sahiptir.

2 Odalı Havuzlu Kumsal Villa

2 Odalı Havuzlu Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

7 adet bulunmakta ve her biri 152 m2. Bu iki yatak odalı geniş süitlerin her biri ayrı girişlere ve geniş bir oturma alanına sahiptir. Bir ana yatak odası ve her ikisi de açık hava banyolarına sahip ikiz yataklı ikincil bir yatak odası. Süitte ayrıca hoş bir 13m² özel havuz ve doğrudan plaja erişim sunan geniş bir açık veranda vardır! Aileler veya grup gezginleri için ideal!

Su üzeri Villa

Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

45 adet ve her biri 78 m2 olup Lagun kısmının en güzel yerine konumlandırılmıştır. Muazzam okyanus ile size baş başa bırakan verandası, şık mimarisi ve çok geniş kapsamlı her şey dahil paketi ile çok özel Villalar'dır.

Su üzeri Villa Havuzlu

Su üzeri Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

8 m2 havuza'a sahip Deluxe havuzlu Su üzeri Villalar 88 m2 olup gene normal Su üzeri Villalar gibi yatak odanızda cam zemin ile size romantik bir ortam sunmaktadır. 

Balayı Su üzeri Villa Havuzlu

Balayı Su üzeri Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

6 adet 102 m2 olarak tasarlanmış özel Balayı Suit lagün manzaralı lüks yuvarlak yatak, şehvetli yuvarlak küvet, aynalı duvarlar ve tavanlar, gökyüzü ışığı, şezlonglu geniş güneşlenme terası ve rahat oturma alanı ve inanılmaz 13 m²lik özel havuzuyla lüks iç mekanlar ve şık bir tasarım sunuluyor.

Turlar

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.