MaldiveClub

Ozen by Atmosphere

Ozen by Atmosphere

  • South Male Atol
  • Sürat Teknesi
  • 45 Dakika
  • 35 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Ozen by Atmosphere

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atol: South Male Atoll
Bulunduğu Ada: Maadhoo
Havalimanı – Tesis Transfer: 45 dk Sürat Teknesi                                                
Havalimanına Uzaklık: 35 km
Konaklama Seçenekleri: Ultra Herşey Dahil 
Oda Sayısı: 90

Maldivler Ozen by Atmosphere at Maadhoo sürat teknesi transferi ile 45 dakika içerisinde sizi hem doğası, hem zevkli atmosferi ve geniş kapsamlı herşey dahil paketi ile kusursuz bir tatil sunuyor. Orta lüks kategori sınıfında olan bu güzel ada son derece kaliteli disayn edilmiş ortamı ve herşey dahil kapsamındaki içecek ve aktivite alternatifleri ile size extra harcama yapmadan çok özel bir tatil imkanı sunuyor. Özellikle su altı restaurant'ı ile ön plana çıkan bu tesis eğer bütçeniz dahilinde ise kesinlikle tavsiye ediyoruz. Maldivler balayı, Maldivler turu, aile tatili veya romantik kaçış isteyen misafirler için iyi bir seçim olduğunu düşünüyoruz. 

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Earth Villa

Earth Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

14 adet bulunan 185 m2'lik bu çarpıcı müstakil Kumsal önü Villa, yüksek ve eğimli tavana sahip olup lüks bir iç mekana sahiptir. Sıcak toprak tonları ve taze renkler kullanılmıştır. Her villanın büyük ve açık bir verandası ile beraber geniş bir tropik bahçesi bulunmaktadır. Açık banyo, el yapımı bir küvet ve Muson duşu vardır. 

Earth Villa Havuzlu

Earth Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

17 adet bulunan ve Earth Villa ile aynı boyut ve özelliklere sahip olan aynı Villanın havuzlu tipidir. 20 m2 boyutlarındaki havuz tatilinize extra keyif katacaktır.

Wind Villa

Wind Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

24 adet ve 85 m2 olarak konumlandırılmıştır. Son derece iç açıcı tonların kullanıldığı iç disayn ve konum olarak Lagun'ün en güzel noktasında olması dolayısıyla son derece keyifli bir Villadır.

Wind Villa Havuzlu

Wind Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

24 adet ve 112 m2, ayrıca 8 metre uzunluğunda havuza sahiptir. Günbatımı tarafında olması dolayısıyla çok özel bir Villa olduğunu görüyoruz.

Earth Aile Suite Havuzlu

Earth Aile Suite Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

10 adet ve 285 m2 Havuzlu Aile suite 2 oda ve bir salona sahiptir. Her odasında banyo bulunur ve Villa 35 m2 boyutlarında bir havuza sahiptir.

Su üzeri Suite

Su üzeri Suite

GECELİK MİNİMUMN/A

435 m2 olan bu lüks su üzeri suite 35 m2 havuza sahiptir. 1 spor salonu, mutfak, açık hava yemek bölümü ve ayrı girişli hizmetçi odası bulunmaktadır.

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.