MaldiveClub

Park Hyatt

  • Oda Kahvaltı
  • Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Park Hyatt

Otel Bilgileri

Bulunduğu ada: Magudhuva
Bulunduğu Atol: Ghaafu Dhaalu Atol
Havaalanı uzaklığı: 430 km
Havaalanı Tesis Transfer: 55 dk iç hat uçuş ve sonrasında 1 saat sürat teknesi
Oda sayısı: 112
Pansiyon tipi: Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon

Maldivler Ayada luks kategoride bir tatil merkezidir. Maldivler'e vardığınızda transferiniz iç hat uçuşu ile yapılır ve 55 dakika sürer. Bu ada'nın en büyük dezavantajı ise 55 dakikalık iç hat uçuşundan sonraki 1 saatlik sürat teknesi transferidir. Çin marketinde başarılı olan bu adada bulunan tüm Villalarda havuz vardır. Son derece kaliteli inşaa edilmiş Villalar gerçekten çok güzel dekore edilmiştir. 2011 yılında hizmete açılmış olan bu tesis Maldivler'in lüks otelleri ile yarışmaktadır. Önemli dalış bölgelerine yakınlığıyla bilinen Ayada aynı zamanda adanın etrafında yoğun mercanlar ile çevrilmiştir. Şnorkel ile dalış için mükemmel imkan sağlayan Villalar son derece keyifli ortam sağlamaktadır. Çok fazla mercan sevmeyen ve Su üzeri Villasının altı tamamen kum olmasını tercih eden misafirler için uygun olmayabilir. Çocuklu aileler ve balayı çiftler için fazlasıyla herşey düşünülmüştür. Çocuk klübü zengin oyun parkı ve çeşitli aktiviteleri ile çocukların neşeli vakit geçirmesini sağlar. Balayı çiftleri için ise her türlü özel ortam yaratılmıştır. Aktivite olarak Gan adasını ziyaret edebilir ve Budist tapınaklarını görmek isteyen misafirler Gadhoo adasını ziyaret edebilirler.

Ziyaretçi Yorumları (2)

Furkan Akgün

Furkan Akgün

08/09/2015

Gitmeyi düşünen her arkadaşa tavsiye ederim..!

5/5

Maldiclub aracılığı ile balayı tatilimiz maldivlerde geçirdik. Başından sonuna kadar tüm aşamalarda Maldivclub'a ilgisinden ve çözüm odaklı iletişimi nedeni ile teşekkür ederim. Gitmeyi düşünen her arkadaşa tavsiye ederim..

Rıdvan Bekbaş

Rıdvan Bekbaş

28/10/2017

Herşey hayallerimizden bile çok daha güzeldi!

0/5

01 Ekim 2017 tarihinde balayımız için tercih ettiğimiz Maldiveclub ailesine ve özellikle Yeşim Hanıma çok teşekkür ederiz.Herşey hayallerimizden bile çok daha güzeldi.Seyahatimiz boyunca hiçbir aksilikle karşılaşmadık bütün transferlerimiz sıkıntısız bir şekilde halledildi.Bir sonraki tercihimiz yeniden siz olacaksınız.Herşey için teşekkür ederiz 

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.