MaldiveClub

Reethi Faru

  • Raa Atol
  • İç hat Uçuşu
  • 20 Dakika
  • 155 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Maldivlerde ikinci otelini açan grup son derece başarılı hizmet vermekte. 600 metre uzunluğunda ve 350 metre genişliğe sahip olan ada son derece düzenli, lüksten uzak fakat gayet kaliteli inşa edilmiş ve doğa ile uyum içerisinde olmasına özen gösterilmiştir. Diğer tesisleri olan Reethi Beach Resort ile son derece başarılı hizmet verdiklerini gördük ve eminizki yeni açılan Reethi Faru ile aynı kalitede devam edeceklerdir. Çekinmeden bu oteli listenize ekleyebilirsiniz.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Reethi Faru

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atoll: Raa Atol

Transfer: 45 dakika Deniz uçağı veya 20 dakika iç hat uçuşu ile beraber 30 dakika sürat teknesi transferi

Havaalanı Uzaklığı: 155 km

Oda Sayısı: 150

Konaklama Seçenekleri: Oda kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, Herşey Dahil, Plus Herşey Dahil

 

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Bahçe Villa

Bahçe Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

49 sqm büyüklüğünde gayet doğal dizayn edilmiş ve Magu yapraklarının arasında son derece şirin Villalar'dır.

Deluks Kumsal Villa

Deluks Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

64 sqm genişiliğinde müstakil olan Deluks Kumsal Villa tiplerinden 49 adet bulunmaktadır. Adanın kuzeybatısında, kuzeydoğusunda ve güneydoğusunda hemen denize sıfır ama yeşilliklerin arasına konumlandırılmıştır. Her villanın önünde bulunan geniş bir oturma alanı size fazlasıyla keyif verecektir.

Deluks Jakuzili Kumsal Villa

Deluks Jakuzili Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

68 sqm olan bu romantik villa tipleri yeşillikler arasında gizlenmiş olması, ön tarafta bulunan jakuzisi ve denize bir adım mesafede konumlanması dolayısıyla paha biçilmez bir keyifte bir atmosfer sağlamaktadır. Herbiri adanın güneybatı bölgesine konumlandırılmıştır.

Su üzeri Villa

Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

78 sqm boyutlarında olup Lagun'un en güzel kısmına konumlandırılmış birbirinden ayrı 78 müstakil villa sizlere Hint okyanusunun tüm güzelliklerini sunmaktadır.

Aile Bahçe Villa

Aile Bahçe Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

126 sqm boyutlarında adanın doğu tarafına konumlandırılmış Aile Bahçe Villalar geniş aileler için çok rahat bir ortam sunmaktadır.

Aile Deluks Kumsal Villa

Aile Deluks Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

147 sqm boyutlarında geniş aileler için hazırlanmış bu villalarda 2 yatak odası ve bir salon bulunmaktadır. sadece 6 adet bulunan Aile Deluks Kumsal Villalar bembeyaz ipeksi kumsalın hemen önünde ve yeşilliklerin arasındadır.

Su üzeri Suite

Su üzeri Suite

GECELİK MİNİMUMN/A

Aynı zamanda Presidential Suite olarak ta anılan Su üzeri Suitler 226 sqm boyutlarında olup verandasında bulunan Jakuzi ile beraber okyanus'un güzelliklerini size sunmaktadır.

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.