MaldiveClub

Six Senses Zighy Bay

Six Senses Zighy Bay

  • Oda Kahvaltı
  • Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Six Senses Zighy Bay

Otel Bilgileri

Bulunduğu Yer: Umman Sultanlığının Kuzey tarafında Musandam Yarımadasındadır
Havalimanına Uzaklık: Dubai Uluslar Arası Havalimanına 120 km
Transfer: Limuzin, Sürat Teknesi ya da Yamaç Paraşütü
Konaklama Seçenekleri: Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon
Oda Sayısı: 82 

Six Senses Zighy Bay, 1.6 km uzunluğunda kumlu plaja ve etkileyici kayalık dağların kenarına kurulmuştur. Geleneksel Umman köylerinden esinlenerek dizayn edilen villalar arasında,  palmiye gölgesi, patika ve kumlu yollar bulunur. Özel kumsalda, Umman Körfezi manzarasına karşı konumlandırılmıştır. 82 Lüks havuzlu villa, tipik umman köylerini yansıtır. Villalar umman kültürü, gizliliği ve huzurunu yansıtacak şekilde dizayn edilmiş ve döşenmiştir. Six senses Spa, hamam ve sağlık programı bulunur. Yemek alternatifleri etkileyici ve çekicidir. Günlük aktiviteler; karada, denizde ve havada yapılır. 2 Ana havuz ve tuzlu su havuzu vardır. Denizden 293 metre yukarıda bulunan Zighy Bay Restoranı, harika bir manzaraya sahiptir. Summer House’un ana havuz ve dereye bakan, açık havalı verandasında lezzetli uluslar arası mutfağı bulunur. Shua Shack, bedevi halkının toprak altında pişen geleneksel yemeklerini sunar. The Wine Cellar,  250 çeşit üzerinde içki ve özel akşam yemeği sunar. The Vinotheque, Wine Cellar’dan daha romantik bir yemek sunar. Ayrıca Spice Market ve Zighy Bar’da  vardır. Yenilenen Six Senses spa’nın,  9 odası, bar’ı ve 2 Arap hamamı bulunur. Bütünselliğe odaklanan sağlık programı, ayrıca tamamen yerel spa menüsü kullanılır. Tedavi, becerikli uluslar arası terapistler tarafından yapılır. Çocuk kulübünde çocuklarınız keyifli vakit geçirirken sizde başka bir aktiviteye katılabilirsiniz. Ayrıca bebek bakım hizmeti de sunulmaktadır. 

Tesis Özellikleri ve Aktiviteler:
Six Senses profesyonel ekibiyle dağın tepesinden yamaç paraşütü yapılır. Spa, Arap Hamamı, Trekking, Bisiklete Binme, Rehberli Off-Road, Dağa Tırmanma, Micro Light Uçakla Uçuş Keyfi, Yat Kiralama, Su Sporları, Şnorkel, Dalış Merkezi, Arap Yelkenlisiyle Gezi, Restaurantların da Özel Şefleri, Çocuk Kulübü ve daha pek çok etkinlik bulunmaktadır.

Restaurant ve Barlar :
Summer House
Spice Market
Zighy Bar
Sense On The Edge
Shua Shack
Wine Cellar

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Havuz Villa

Havuz Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış alanıyla beraber 247m2 olan ve çölde, doğal taşlar ve ahşaplarla inşa edilmiştir. Yerli tarzdaki yüksek tavanlar, keyifli iç mekanı, renkli ve konforlu yaşam alanı, yumuşacık yatağı ve yastıklarıyla sizi gevşetip rahatlatmak adına hazırlanmış muhteşem bir villadır. 21m2 havuzu, gölgelikli verandası, yemek alanı, yüzme havuzu ve etrafındaki şezlonglarıyla tipik bir Umman yaz evidir. Etrafı taşlarla çevrelenmiş verandası muhteşem bir gizliliğe sahiptir. Villanın imkanları; Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV, özel şarap dolabı.

Havuz Spa Villa

Havuz Spa Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış alanıyla beraber 247m2 olan villa kumsal villaların arkasına 2. Sıraya konumlandırılmıştır. 21m2 havuzu vardır. Yatak odası ve yaşam alanı bitişik dizayn edilmiştir. İçeride banyosu ve dışarıda duş alanı vardır. Villa içerisinde özel spa alanı bulunur. Verandasındaki şezlongları ve yemek alanında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Villanın imkanları; Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV, özel şarap dolabı.

Havuz Suite Villa

Havuz Suite Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış alanıyla beraber 412m2 olan villanın havuzu 24m2dir. Kumsal villalardan sonra 3. Sıraya konumlandırılmış villalardır. Yatak odasında küvetli banyosu ve ayrıca 2 adette dışarıda banyosu vardır. Yaşam alanına da banyo konulmuştur. Bahçesindeki havuzu, yaşam alanı, gölgelikli koltukları ve yemek alanı size geniş bir ortamda sıkılmadan tatil imkanı sunar. Villanın imkanları; Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV, özel şarap dolabı.

Spa Havuz Villa Suite

Spa Havuz Villa Suite

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış alanıyla beraber 412m2 olan villanın 24m2 havuzu vardır ve direkt olarak kumsala geçiş imkanı bulunur. Yüzme havuzunu ve çevreleyen şezlonglarını, gölgelikli oturma alanını ve etrafı yüksek duvarlarla çevrili bahçesini rahatlıkla gizlilik içerisinde kullanabilirsiniz. Villanın imkanları; Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV, özel şarap dolabı.

Kumsal Önü Havuz Villa

Kumsal Önü Havuz Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış alanıyla beraber 247m2 olan villanın 21m2 havuzu vardır. Diğer villalarda olduğu gibi bu villa da etrafı yüksek duvarlarla çevrili olduğu için gizliliğin hakim olduğu bir bahçesi vardır. Hemen kumsala konumlandırılmış olan villanızdan keyifle denize girebilirsiniz. Villanın imkanları; Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV, özel şarap dolabı.

Kumsal Önü Havuz Suite Villa

Kumsal Önü Havuz Suite Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış kullanım alanıyla beraber 412m2 olan villanın 24m2 havuzu vardır. Etrafı duvarlarla çevrili olan villanın gizlilik imkanı olduğu kadar bahçe kapılarını açtığınızda eşsiz deniz manzarası ve hemen kumsala çıkabilme olanağınız bulunur. Villanın imkanları; Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV, özel şarap dolabı.

Zighy Havuz Villa

Zighy Havuz Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Kumsal villaların ardından 2. Sıraya konumlandırılan villalar dış alanıyla beraber 334m2dir. Villanın 18m2 havuzu vardır. Çift katlı villanın giriş katında büyük bir yatak odası, küvetli banyosu ve dışarıda bir duş alanı bulunur. İkinci katta ise alt kattaki gibi bir yatak odası, ek olarak yaşam alanı ve eşsiz bir manzaraya sahip olan balkonu vardır. Villanın imkanları; Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV, özel şarap dolabı.

Zighy Havuz Spa Villa

Zighy Havuz Spa Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış kullanım alanıyla beraber 334m2 olan villanın 18m2 havuzu vardır. Kumsal villalardan sonra 2. Sıraya konumlandırılmışlardır. Oldukça geniş olan villanın etrafı yüksek duvarlarla çevrili olduğundan gizlilik arayanlar için idealdir. Villanın içi ve dışı rahat kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Villanın imkanları; Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV, özel şarap dolabı.

Zighy Havuz Suite Villa

Zighy Havuz Suite Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış kullanım alanıyla beraber 437m2 olan villanın 24m2 havuzu vardır. Villalar resort’un güney tarafına inşa edilmişlerdir. 2 Katlı olan villanın alt ve üst katında bulunan geniş yatak odaları ve yaşam alanları geniş ailelerin konaklamasına imkan sunar. Verandasında ve ya üst balkonunda keyifle yemek yiyebilir ya da içeceklerinizi yudumlarken kitap okuyabilirisiniz.  Villanın imkanları; Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV, özel şarap dolabı.

Zighy Kumsal Önü Havuz Suite Villa

Zighy Kumsal Önü Havuz Suite Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış kullanım alanıyla beraber 437m2 olan villanın 24m2 havuzu vardır. Direkt olarak kumsala geçiş imkanı bulunur. İçi oldukça geniş olan villanın bahçesi de geniştir. Etrafı duvarlarla çevrili olduğundan rahatça havuzunuza girebilir ya da koltuklu çardağınızda güneşlenebilirsiniz. Villanın imkanları; Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV, özel şarap dolabı.

Zighy Kumsal Önü Havuz Spa Suite Villa

Zighy Kumsal Önü Havuz Spa Suite Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış kullanım alanıyla beraber 437m2 olan villanın 24m2 havuzu vardır. Kumsal önüne konumlandırılmış olan villanın bahçe kapılarını açtığınızda ve ya üst balkonunuzda rahatça eşsiz deniz manzarasını izleyebilirsiniz. Çift katlı olan villanın giriş katında özel spa ve buhar odası vardır. Sizi rahatlatmak için her şey düşünülmüştür. Villanın imkanları; Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV, özel şarap dolabı.

The Retreat

The Retreat

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış kullanım alanıyla beraber 1.122m2 olan villanın oldukça geniş havuzu ve direkt olarak kumsala çıkış imkanı vardır. 2 Katlı olan villanın giriş katında yaşam alanı, tuvaleti, banyosu, mutfağı, yemek odası, spor salonu, spa odası ve villa yardımcısının odası bulunur. Üst katta ise 2 geniş yatak odası, banyoları ve eşsiz manzaraya sahip balkonları vardır. Villanın imkanları; 8 kişilik misafir grubu Dubai Uluslar Arası Havalimanında karşılanır, Havalimanından otele transfer maximum 2 arabayla veya Dibba Limanından sürat teknesiyle ya da yamaç paraşütüyle sağlanır, Hoşgeldiniz ikramı olarak Arap tatlıları ikram edilir, Günlük kahvaltı ya Spice Market ya da Beit Musandam’da yapılır, yine 8 kişiye kadar olan misafir grubuna 1 kere 60 dakika Six Senses masajı yapılır, Eğitmen eşliğinde 1 saat fitness ya da yoga yaptırılır, 1 kere özel şefle barbekü keyfi yapılır, Six Senses Spa’da buhar odası ve sauna’ya giriş imkanı, Spor merkezine giriş imkanı, Motorsuz su sporları kullanımı, Tenis, Plaj Voleybolu ve petank kortu kullanımı, 24 saat şef servisi, Mini Bar, Şarap Mahseni, yaşam alanında geniş bir divanı, Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV ve Resorttan ayrılırken küçük bir hediye.

The Private Reserve

The Private Reserve

GECELİK MİNİMUMN/A

Dış alanıyla beraber toplam kullanım alanı 3000 m2 olan villanın 17m uzunluğunda havuzu vardır. Villalar kendi özel kumsalına konumlandırılmıştır. 2 katlı olan villanın 4 yatak odası bulunur. Alt katta yaşam alanı 2 yatak odası, banyoları ve dışarıda bir duş alanı vardır. 2. Katta ise geniş bir yatak odası ve yaşam alanı, deniz manzaralı balkonu, bakır küveti ve açık duş alanı vardır. Villa yardımcısının odası giriş kattadır. Üst kata rahat çıkabilmeniz için asansör konmuştur. Villanın size özel spa’sı, buhar odası ve dışarıda duş alanı vardır. Mutfağında özel şefiniz size eşsiz lezzetler hazırlamak için hizmetinizdedir. Yemek odası, toplantı salonu, kileri, yoga odası, spor odası ve şarap mahseniyle bu geniş villa kalabalık aileleri ve arkadaş gruplarını beklemektedir. Villanın imkanları; 8 kişilik misafir grubu Dubai Uluslar Arası Havalimanında karşılanır, Havalimanından otele transfer maximum 2 arabayla veya Dibba Limanından sürat teknesiyle ya da yamaç paraşütüyle sağlanır, Hoşgeldiniz ikramı olarak Arap tatlıları ikram edilir, Günlük kahvaltı ya Spice Market ya da Beit Musandam’da yapılır, yine 8 kişiye kadar olan misafir grubuna 1 kere 60 dakika Six Senses masajı yapılır, Eğitmen eşliğinde 1 saat fitness ya da yoga yaptırılır, 1 kere özel şefle barbekü keyfi yapılır, Six Senses Spa’da buhar odası ve sauna’ya giriş imkanı, Spor merkezine giriş imkanı, Motorsuz su sporları kullanımı, Tenis, Plaj Voleybolu ve petank kortu kullanımı, 24 saat şef servisi, Mini Bar, Şarap Mahseni, yaşam alanında geniş bir divanı, Klima ve tavan vantilatörü, kasa, saç kurutma makinesi, espresso makinesi, telefon, Wi-Fi, sinema sistemi, DVD, CD, TV ve Resorttan ayrılırken küçük bir hediye.

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.