MaldiveClub

Summer Island

  • North Male Atol
  • Sürat Teknesi
  • 45 Dakika
  • 34 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Summer Island

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atoll: North Male Atoll

Transfer: 45 dakika sürat teknesi

Havaalanı Uzaklığı: 34 km

Oda Sayısı: 156

Konaklama Seçenekleri: Oda kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, Herşey Dahil

Summer Island Maldives, bu tropikal cennetin el değmemiş kumlarında yer alan birçok keyifli Maldivler Adası beldesinden biridir. Bu büyüleyici takımadalar, son yıllarda, tanınan bir tropikal turistik cazibe statüsüne kavuştu, ancak kum ve sörfün uçsuz bucaksız uçları, bu büyüleyici Hint Okyanusu adası ülkesinde hala pastoral bir inzivaya sahip olabileceğiniz anlamına geliyor. Havaalanından 35 km uzaklıkta bulunan tesis muazzam lagon ve beyaz kum ile çevrilidir. Geniş kristal lagonu yüzme, dalış, sörf ve diğer su sporları için çok uygundur. Tesiste 20 su üzeri villa, 16 premium kumsal villa, 30 superior Vista ve superior kumsal, 52 superior bungalov, 7 bahçe villa ve bir yaz evi bulunmaktadır.
 
Oda Özellikleri:
TV, klima üniteleri, çekmeceli yazı masası ve sandalye, kanepe ve sehpa, ücretsiz çay-kahve, mini buzdolabı, kasa, IDD Telefonlar, ücretsiz Wi-Fi , çekmeceli açık gardırop, geniş veranda. Su Villası hariç tüm odalarda kısmen açık hava banyo bulunmaktadır.
 
Tesis özellikleri ve Aktiviteleri:
Su sporları, dalış, sörf, spa, tatlı su havuzu, masa tenisi, bilardo,  voleybol, badminton, ücretsiz internet erişimi, fitness salonu, ıssız adada piknik, balıkçılık, ada gezileri.
 
Restaurant ve Barlar:
Samuga Restaurant
Hiya Overwater Restaurant
Nevi Bar
Avi Overwater Restaurant & Cocktail Lounge

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Bahçe Oda

Bahçe Oda

GECELİK MİNİMUM169$

7 ' li bloklar halindeki Bahçe Odalar 38 m2 alana sahip olup, yemyeşil peyzajlı bahçe manzaralıdır. Adanın orta kısmında konumlandırılmıştır. Büyük çift kişilik bir yatak ve divanı olan bu odada ,3  yetişkin  yada 2 yetişkin ve 1 çocuk konaklayabilir. 

Superior Bungalov

Superior Bungalov

GECELİK MİNİMUM227$

40 m2 olarak konumlandırılan Superior Bungalovlar ,iki blok şeklindedir.Yemyeşil tropik bitki örtüsü ile çevrili bu bungalovlar mahremiyetinizi önemser. Verandanızdan direk plaja ulaşabiliceğiniz , büyük çift kişilik bir yatak ve divanı bulunan, yarı açık banyoya sahip bu odada; 3 yetişkin ya da 2 yetişkin ve 1 çocuk konaklayabilir. 

Superior Kumsal Oda

Superior Kumsal Oda

GECELİK MİNİMUMN/A

41 m2 olarak konumlandırılan Superior Kumsal  Odalar ,çift katlı  blok şeklinde plaj seviyesindeki odalardır. Adayı çevreleyen palmiye ağaçlarıyla birlikte yemyeşil bir manzaraya sahiptir. Verandanızdan direk muhteşem sahile ulaşabilirsiniz. Büyük çift kişilik bir yatak ve divanı bulunan, yarı açık banyoya sahip bu odada; 3 yetişkin ya da 2 yetişkin ve 1 çocuk konaklayabilir. 

Superior Vista Oda

Superior Vista Oda

GECELİK MİNİMUMN/A

41 m2 olarak konumlandırılan Superior Vista   odalar, çift katlı  blokların  üst katında yer almaktadır. Adayı çevreleyen palmiye ağaçları ile aynı seviyede karakteristik bir manzaraya sahip teraslı balkonları bulunmaktadır. Teras balkonunuzda kahvelerinizi yudumlarken kumsalın ve okyanusun eşsiz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Büyük çift kişilik bir yatak ve divanı bulunan, yarı açık banyoya sahip bu odada; 3 yetişkin ya da 2 yetişkin ve 1 çocuk konaklayabilir.

Premium Kumsal Villa

Premium Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

45 m2 olarak konumlandırılan bu Villalar adanın sağ kumsalında yer almaktadır. Büyük boy salonu bulunun bu villada, verandanızın hemen yanında size özel bir plaj alanına ulaşabilirsiniz. Her villanın bahçesindeki ebeveyn banyosunda jakuzili bir küvet bulunmaktadır. Büyük çift kişilik bir yatak ve divanı bulunan bu odada; 3 yetişkin ya da 2 yetişkin 1 çocuk konaklayabilir. 

Su üzeri Villa

Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

45 m2 olarak konumlandırılan Su Villaları lagün boyunca uzanır ve eşsiz okyanus manzarasına sahiptir. Her villanın kendi jakuzi küveti ve gündoğumu veya günbatımı manzaralı özel güneşlenme terasları vardır. Su villalarında çocuk konaklamasına izin verilmez, 2 yetişkin konaklayabilir.

Yaz Evi

Yaz Evi

GECELİK MİNİMUMN/A

Aileler ve geniş arkadaş grupları için idealdir. Kumsalda yer alan bu villalar, iki katlıdır ve her kat ayrı yaşam alanı oluştur. Doğal ahşap mobilyalarla donatılmış ,2 yatak odası, 3 banyo, oturma odası, küçük bir mutfak, doğrudan denize bakan geniş balkonlar ve kendi özel havuzu bulunmaktadır. Her bir villada 6 Yetişkin ya da 4 yetişkin ve 2 çocuk konaklayabilir.

Aktiviteler

Gece Balık Avı

Gece Balık Avı

Gece balık avı sadece Maldivler'de yaşayabileceğiniz bir deneyimdir ve bu aktivite diğer balık tutma aktivitelerinin yanında karşılaşacağınız en ünlü balık tutma aktivitesidir. G ...

Sualtı Dalış

Sualtı Dalış

Maldivlerin kristal berraklığındaki denizlerinde tüm yıl boyunca görüş netliğiniz en üst düzeylerde olacaktır. Deniz sıcaklığı yıl boyunca 26-30 derecedir ve görüş alanı 20 metre ...

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.