MaldiveClub

Vakkaru Maldives

  • Baa Atol
  • Deniz Uçağı
  • 25 Dakika
  • 126 KM
  • Oda Kahvaltı
  • Son derece lüks segment sınıfında yer alan Vakkaru hem sakinliği hem de düzenli ortamı ile sizlere huzur verir. Villa yardımcıları, ada da bisiklet kullanma imkanı, başarılı şefleri ve muazzam atmosferi ile kesinlikle tavsiye ettiğimiz tesisler arasındadır. Maldivler de balayı veya aile tatili planlayan çiftler uzmanlarımızla görüşüp daha detaylı bilgi alabilirler.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

Vakkaru Maldives

Otel Bilgileri

Bulunduğu Atoll: Baa Atoll

Transfer: 25 dk deniz uçağı veya 20 dk iç hat uçuşu + 25 dk sürat teknesi

Havaalanı Uzaklığı: 126 km

Oda Sayısı: 125

Konaklama Seçenekleri: Oda kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon

UNESCO koruması altındaki BAA Atoll’ de bulunan Vakkaru Maldives;  denizi, kumsalı ve doğasıyla size doyumsuz bir tatil keyfi sunacaktır.  İster romantik bir tatil, ister aileniz ve arkadaşlarınızla daha geniş bir grupta seyahat ediyorsanız, Vakkaru Maldives size mükemmel konaklama seçenekleri ile unutulmayacak bir tatil geçirmeniz hizmet vermektedir. 

 

Oda Tipleri ve Fiyatlar

Kumsal Bungalov

Kumsal Bungalov

GECELİK MİNİMUMN/A

114 m2 lik 12 adet olan Kumsal Bungalow hemen kumsal önünde ve Coconut ağaçlarıyla beraber yeşilliklerin arasına konumlandırılmıştır. Bir adım ile ipeksi kumsala adımınızı atıp yeşilliklere gizlenmiş villanızdan denize doğru uzanabilirsiniz.

Kumsal Villa

Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Kumsal Bungalow ile tamamıyla benzer dizayn edilmiş Vakkaru Kumsal Villalar adanın Kuzey tarafında yeşillikler arasına konumlandırılmıştır. Boyut olarak biraz daha büyük olup toplamda 143 m2 dir ve sadece 12 adet bulunmaktadır.

Havuzlu Kumsal Villa

Havuzlu Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

250 m2 lik Havuzlu Kumsal Villa sayısı 10 adettir. 12 m2 lik havuzu, yatak odası haricinde ayrı bir dinlenme odası ve geniş ön alanı ile son derece ferah ve şık dizayn edilmiş Villalardır.

Aile Kumsal Villa Havuzlu

Aile Kumsal Villa Havuzlu

GECELİK MİNİMUMN/A

Havuzlu Kumsal Villaların tamamıyla benzeri 250 m2 lik Villalardır. Aynı şekilde 12 m2 lik havuzu bulunmaktadır ve Havuzlu Kumsal Villalarda bulunan dinlenme odası çocuk odasına çevrilmiştir.

Havuzlu Kumsal Suite

Havuzlu Kumsal Suite

GECELİK MİNİMUMN/A

241 m2 olan Havuzlu Kumsal Suite 32 m2 lik havuzu, yatak odasından ayrı bir oturma odası ve geniş açık alanı ile beraber son derece başarılı dizayn edilmiştir. Havuz denize bakar ve önü açıktır. Daha fazla gizlilik isteyen misafirler bu Suite tipinin Deluxe olanını seçebilirler.

Deluxe Havuzlu Kumsal Suite

Deluxe Havuzlu Kumsal Suite

GECELİK MİNİMUMN/A

283 m2 lik Deluxe Havuzlu Suite 32 m2 lik geniş havuzu ile taçlandırılmıştır. Bu Villanın en önemli özelliği havuzun Villanın arka tarafında gizlenmiş olmasıdır. Daha çok gizlilik tercih eden misafirler için disayn edilmiştir.

Su üzeri Villa

Su üzeri Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

Turkuaz renkte su üzerine kurulmuş olan Vakkaru Su üzeri Villalar 140 m2 boyutların da olup son derece şık disayn edilmiştir ve  31 adet bulunmaktadır.

Okyanus Villa

Okyanus Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

140 m2 ve sadece 12 adet bulunan Okyanus Villalar su üzerinde konumlandırılmıştır ve Lagun içerisinde bulunan ' Blue Hole ' tarafına bakmaktadır. Blue hole Lagun içerisinde bulunan derin bir bölümdür. Dalış severler için veya manzarasını tamamen okyanus tarafında tercih eden misafirler için uygun Villa'dır. Blue Hole ( Mavi delik resmini Villa resimlerinde görebilirsiniz )

Lagun Villa

Lagun Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

10 adet bulunan Lagun Villa önceki su üzeri Villalar'a oranla biraz daha büyüktür. 162 m2 olan villanın ufak bir dinlenme odası vardır. Bu Villa tipi aynı zamanda çocuklu aileler için de uygundur ve 3 çocuğa kadar rahatlıkla konaklanabilir. Çift olarak ve balayı için bu oteli seçen misafirlerimize Su üzeri Villa veya Okyanus Villa'yı tavsiye ediyoruz.

Havuzlu Su üzeri Suite

Havuzlu Su üzeri Suite

GECELİK MİNİMUMN/A

Vakkaru bu Villasında sınırları biraz aşmış. 307 m2 lik Villa da 50 m2 havuz bulunmaktadır. Yatak odasının haricinde geniş bir oturma odası açık ve kapalı duş alanları ile beraber rahatlıkla büyük bir aileyi konaklatabilir. Ayrıca geniş alan seven ve Villasında havuz tercih eden çiftler için de muazzam bir Villadır.

4 Odalı Havuzlu Su üzeri Residence

4 Odalı Havuzlu Su üzeri Residence

GECELİK MİNİMUMN/A

4 yatak odası, Oturma odası be 55 m2 havuzu ile tamamıyla adanın en özel Villasıdır. Villa yardımcısı bulunmaktadır. Bu Villa'nın detayları için uzmanlarımızdan bilgi almanızı rica ederiz.

2 Odalı Kumsal Villa

2 Odalı Kumsal Villa

GECELİK MİNİMUMN/A

286 m2 olan ve 12 adet bulunan bu Villaların 2 ayrı yatak odası bulunmaktadır. Bu sebepten geniş alileler için veya 2 çift olarak tatile çıkan misafirler için uygundur.

Benzer Oteller

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.