MaldiveClub

W Retreat

  • North Ari Atol
  • Deniz Uçağı
  • Oda Kahvaltı
  • Tesis seçiminde güncel kampanyaların iyi takip edilmesi ile beraber, seçtiğiniz tatil köyünün son durumu, hizmet kalitesi, lagün büyüklüğü, transfer şekli ve organize edilmesi, aktivite olanakları ve fiyatları, son dakika değişiklik olanakları, ödeme şartları, doğru villa seçimi ve daha sayabileceğimiz birçok önemli etken tatilinizin mutluluk ve memnuniyet seviyesini belirler. Bütçeniz ve özel istekleriniz doğrultusunda uzmanımıza danışarak 106 tatil köyü arasından en doğru seçimi yapabilirsiniz.

    Satış Direktörü Serkan Aras
    Maldivler Tatil Uzmanı

W Retreat

Otel Bilgileri

Bulunduğu Ada: Fesdu
Havaalanı- Tesis Transfer: Deniz uçağı ile 25 dakikadır.
Havaalanına Uzaklığı: 50 km
Oda Sayısı: 78
Konaklama Seçenekleri: Oda - Kahvaltı, Yarım pansiyon, Tam Pansiyon

Maldivler W Retreat & Spa Maldives cennet adaya 25 dakika deniz uçağı mesafesindedir. Nefis bir ortamda vücudunuzu iyileştirmek için Away Spa doğaya geri çağırıyor sizi. W imza yatakları, özel yapılmış mobilyaları, özel havuzları, Bose ses sistemi, 42" plazma TV, mini bar, şarap buzdolabı ve açık hava barbeküsü ile Beach Oasis, Ocean Oasis odaları ve Seascape Escape, Ocean Oasis Lagoon Suitleri ile sizleri nihai bir kaçışa sürüklüyor.

Oda Özellikleri
Kasa, Küçük havuz (Kumsal Oasis, Okyanus Oasis, Okyanus Oasis Lagün Manzara da bulunmaktadır), Büyük havuz (Seascape Escape ve Okyanus Cennetinde bulunmaktadır), Güneş