Balayı deyince akla ilk gelen kelimeler sessizlik, huzur ve aşk olabilir. Özellikle şehrin kalabalıklığından, gürültüsünden, pisliğinden sıkılmak bir kenara “aman insanlar ne der” diye tekdüze bir yaşantı sürüp bunalan insanlar için büyülü bir kaçış Maldivler

İnsanın hayatında bir kere yaşayacağı özel balayı tatilinin sunması gereken başlıca özellik ise yalnızca iki kişiye ait bir tatil olması. Özel villalar, havuzlar, jakuziler, masaj odaları ve aşkın doyasıya paylaşılması için çiftlere özel alanlarla herkesten uzaklaşıp yalnızca sahilde denizin kıyıya vurma sesiyle ve sevdiğinizle bu adada başbaşa kalabilirsiniz. 

Mahremiyete önem veren tropikal iklime sahip bu mavi aşk bölgesine ne zaman gidilir diye sorarsanız, bunun için belli bir zaman olmadığını söyleyebilirim. Çünkü Maldivlerde ısı derecesi 12 ay boyunca ortalama 26 - 32 arasında değişim göstermektedir. Bu nedenle yılın her ayı rahatlıkla ziyaret edilecek bir destinasyondur ve her ay yoğun talep görmektedir. Ancak yağmur yağma ihtimalinin yılın her zamanında mümkün olduğu unutulmamalıdır. Yalnız korkmayın bu yağmurlar Asya ülkeleri gibi uzun sürmez ve ısı derecesi yüksek olduğu için yağmurlu havalarda ortam çok daha keyifli ve tatlı bir hal alır. Gökyüzü kararır, denizin rengi muazzam bir renge bürünür, çiçek kokuları etrafa yayılır ve size de bu büyülü anı yalnızca içinize çekip ölümsüzleştirmek kalır. Eğer Maldivlerde yağmur denk gelirseniz denize girmekten çok keyif alacağınızı belirtmek isteriz. Unutmayın ki mavi renginin her tonunu yaşayabileceğiniz denizin sahibi yalnızca siz ve sevdiğiniz kişi olacak. 

Üstelik yönlendirmelerimiz doğrultusunda otel seçiminde doğru tercihler yaptığınızda %100 'e varan gizlilik yakalayabilirsiniz. Çünkü adanın yüzölçümü, villa sayısı, villaların arasındaki mesafe, yoğun bitki örtüsü ve bunun gibi bir çok detay sizin sevdiğinizle özel anlar yaratmanız tasarlanmıştır ve tatilinizin kalitesini arttırır. İsteğinize özel oda servisi ayarlanabilmektedir ve dilerseniz oda servisi almayarak yine yalnızca sevdiğinizle başbaşa kalarak rahatlıkla güneşlenebilir, denize girebilir ve keyifle tatilinizi sürdürebilirsiniz.

2017 ve 2018 yıllarında her şey dahil, uygun fiyatlı, aşk ve keyif dolu bir balayı ve Maldivler turu planlıyorsanız bizimle iletişime geçerek hayalinizdeki yalnızca sevdiğiniz ve size ait olmasını istediğiniz tatili anlatın! Biz de Maldivler turu organizasyonu için en ucuz uçak biletlerinden, en rahat edebileceğiniz villara kadar yalnızca başbaşa kalabileceğiniz tüm yerlere sizin adınıza rezervasyon yaptıralım. 

“Denizin kıyıya vururken çıkarttığı hışırtı, güneşin tende bıraktığı tatlı dokunuşlar, başka kimsenin olmadığı sadece sevdiğin ve sana ait olan bir sürü alan. Aşkınız için attığınız ilk adımı rahatça yaşayabildiğini düşünsene. Kimse olmadan, yalnızca sen ve o.”