Constance Oteller zinciri başarılı bir otel zinciri olmasına rağmen tam anlamıyla butik hizmet verememektedir. Ani bir sorun oluştuğunda Mauritius merkez ofisleriyle irtibata geçmek durumunda kalındığından dolayı çok hızlı geri dönüşler alınamamaktadır. Bununla beraber son derece başarılı reklam stratejisi ve Türkiyede güçlü reklam yoğunlu sayesinde Türkiyede yaşayan birçok misafiri ağırlamaktadır. Bu sebepten dolayı tatiliniz esnasında çok fazla türk misafir ile karşılaşma imkanı yakalarsınız. Ancak bu durum pek tercih sebebi değildir. Ayrıca Constance Halaveli resimleri yaklaşık 10 sene evvel çekildiğinden ve güncellenmediğinden dolayı çok yeni bir tesis bekleyen misafirler hayal kırıklığına uğrayabilirler. Hizmet kalitesi son derece profesyonel ekip tarafından yapıldığından dolayı yüksek seviyededir. 
 
Mauritius :  Constance Le Prince Mauris - Constance Belle Mare Plage 
Seycheller: Costance Lemuria -  Constance Ephelia
Madagascar: Constance Tsarabanjina
 
 
Constance Halaveli: 
 
Kuzey Ari atolünde bulunan ada otele ulaşım deniz uçağı ile 25 dakikada, tekne ile 75 dakikada sağlanmaktadır. Misafirlerinin kendilerine ait bir dünya kurmaları ilkesiyle tasarlanmış olan 86 adet villanın turkuaz denizle buluşmasından oluşan otelde, villanızda yemeyi tercih etmediğiniz zamanlarda gidebileceğiniz 3 adet restaurant ve tabii ki de çok keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak spa mevcuttur.
Constance Halaveli, dinlenmek ve içinizdeki huzuru tekrar yakalamak için eşsiz bir seçim. Su üzeri Villaların çok uzun bir iskele üzerine kurulmasından dolayı adaya geçip denize girmek istediğinizde çok uzun mesafe yürümeniz gerekmektedir.
Otelde ayrıca TGI dalış merkezinin uluslararası PADI sertifikalı eğitmenleriyle başlangıç seviyesinden, eğitmenlik seviyesine kadar ılık tropikal sular altında renkli balıklarla birlikte dalış yapmak ve dalış sertifikası alabilmek mümkün.
 
Maldivler Balayı ve Maldivler turu planlıyorsanız bu konuda uzman ekibi ve deneyimli satış uzmanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Constance otelleri satış yetkilisi olan Maldiveclub kusursuz tatiller organize etmekle beraber Constance otelleri ile son derece uyumlu çalışmaktadır.
 
Villa Tipleri ;
 
Su üzeri Villalar :  100 m2 büyüklüğünde olan bu villalar özel bir havuza ayrıca 2 yetişkin ve 12 yaş altı 1 çocuğun faydalanabileceği özel bir iskeleye sahip. 
İki katlı kumsal villaları: Büyüklüğü 410 m2 olan villalarda özel bir havuz ve 2 yetişkin ile 12 yaş altı 2 çocuk ya da 3 yetişkinin faydalanabileceği bir bahçeye sahip. 
Kumsal Villalar: 350 m2 büyüklüğündeki villalarda iki yetişkin ve 1 çocuk için yeterli büyüklükte bir bahçe ve villaya özel bir havuz bulunmaktadır.
Lüks Kumsal Villar: Bu villalar da 700 m2 büyüklüğünde olup yine özel bir havuza, ve 6 yetişkin ile 12 yaş altı 3 çocuk için özel bir iskeleye sahiptir.
 
Constance Moofushi:
 
Constance Moofushi dünyanın en iyi dalış noktalarından biri olarak bilinen güney Ari atolünde kurulmuştur. Constance Moofushi eşsiz konumuyla ve her şey dahil konseptiyle misafirlerine mükemmel bir hizmet sağlamaktadır. Misafirler turkuaz okyanusun yanısra Costance Moofushi’nin sağladığı çeşitli olanaklardan faydalanma imkanına sahipler. Tamamen doğal malzemelerden yapılmış 110 adet villaya sahip olan Constance Moofushi’de 2 adet restaurant ve 2 adet bar bulunmaktadır. Ayrıca kablosuz internet erişimi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Maldivler balayı tatili için çok iyi bir seçim olan bu güzel Maldivler oteli için daha detaylı bilgiyi iletişim kısmındaki talep formunu çok basit ve hızlı bir şekilde bize ulaştırabilirsiniz.