Maldivler'de balayı, beyaz ipeksi kumlu plajlar, ıssız tropik adalar ve turkuaz mavisi denizlerin göz alabildiği kadarıyla mükemmel bir yerdir. Maldivler, sırayla 1000'den fazla mercan adasından oluşan 26 halka şeklindeki ağıldan (ada grubu) oluşur.

Hint Okyanusunda, Sri Lanka'nın Güney Batısında yer alan Maldivler, balayı yeri olarak mükemmel bir seçenektir. Güneşli sıcak günler, rahatlama, memnuniyet’e muazzam önem veren tatil köyleri, harika yemekler ve plaj kokteylleri arıyorsanız, Maldivler tam size göre.

Maldivler balayı uzmanlarımız, son 10 yıl içerisinde en iyi otelleri seçtiler ve balayı çiftleri için özel olarak hazırlanmış paketler yarattılar ve tatil yerlerini çok kez ziyaret ettiler. En iyi yerleri seçtik ve size en iyi balayı paketlerini sunmak için onları özel fiyatlarla birleştirdik.

Maldivler'deki bir balayı, ipeksi beyaz kumlu plajların keyfini çıkarmak ve inanılmaz güzellikte turkuaz denizle beraber günbatımının keyfini en romanrik şekilde çıkarmak olsa da, aynı zamanda çok daha aktif programlar ile gününüzü heyacanlı bir hale getirebilirsiniz. Aktif olan balayı çiftleri için birçok aktivite vardır. Parlak mercan resifleri çevresinde dalış yaparak sualtı manzaralarını keşfedebilir veya yakınlar da bulunan bir ıssız ada da gününüzü güvenle geçirebilirsiniz.. Ya da neden derin deniz balıkçılığı yapmak için katamaran gezisine çıkmıyorsunuz?

Maldivler balayınız istediğiniz kadar özelleştirilebilir. Tatilinizi geçireceğiniz ada Male havaalanından kısa bir tekne yolculuğu ile veya ulaşmak için 1 saatlik bir deniz uçağı yolculuğuna kadar uzanan çok fazla seçenek vardır. Bizimle rahatlıkla iletişim kurabilir, ne tür bir balayı aradığınızı söyleyebilirsiniz ve bir ömür boyu unutamayacağınız Maldivler de Balayı tatili, Maldivler de Aile tatili veya Maldivler turu’nuzu keyifle hep beraber organize edebiliriz.

Maldiveclub Maldivler de bulunan tüm oteller ile direkt kontratlı ve anlaşmalıdır. Sizlere en iyi fiyatla beraber en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Önerilen otel ve adalarımızı incelemek ve 2020 veya 2021 tarihlerinde Maldivler balayınızın tekliflerine gözatmak için lütfen bizimle iletişime geçin.