Bir balayının, samimi, tenha ve en önemlisi, güzel bir ortamda sevgi dolu bir kutlama olması gerekir. O zaman Maldivler bütün bunlar için biçilmiş bir kaftandır. Dünyanın en iyi balayı zeminidir. İçinde romantizmin tüm renklerini yaşayabileceğiniz cennetten bir parça. Adaların, bir çift olarak balayı tatilinizde gözlerinizi kamaştırmak için sonsuz yolu vardır. Maldiveclub sizleri gerçek dünyadan uzaklaştırarak, sonsuz turkuaz sularını izlerken eşinizle birbirinize yakınlaştıracaktır. Turkuaz sulara karşı, mum ışığında, yıldızların altında bir akşam yemeği hayal edin, Maldiveclub gerçekleştirsin. Doğanın içinde, güneşin tadını çıkartırken aşkı unutmamanızı sağlayan Maldiv balayı turunuz tam da istediğiniz gibi sonuçlanacaktır.   Maldivler’deki büyülü adalarda romantik faaliyetler:
  • Özel bungalov veya villa içinde size özel ikramlar ve kahvaltı.
  • Bungalov veya villada ya da bir plaj veya kumsal üzerinde romantik  mum ışında bir akşam yemeği,
  • Rahatlatıcı masaj
  • Kumsalda veya Palmiye ağaçlarının arasında keyifli vakit geçirmeniz için hazırlanan piknik sepetleri
  • Özel gün paketleri
  • Keşif yolculukları
  • Günbatımı seyri için hazırlanan özel ortam ve içecekler
  • Tamamıyla size özel ve gizliliğin ön planda olduğu Villa tipleri ve güneşlenme alanları
  • Farklı adalarda romantik piknik programı

 

Hindistan okyanusun ortasında, ipeksi bembeyaz kumsal, tropikal bitki örtüsü, muhteşem su altı dünyası ve Maldivclub.com tarafından sizin için seçilmiş özel bir ada… Maldivler’de balayı, sizi evlilik hayatınıza adım attığınız ilk günlerde romantizmin doruklarına çıkarır.
 
Maldivler turu ve balayı için ilk durağı Male Havaalanı olacaktır. Male Havaalanı başkent Male Ada’sının yanında ki Hulhule Ada’sındadır. Hindistan, Sri Lanka, Doha, Dubai, Güney Asya ve Istanbul gibi ülke ve şehirlerden bir çok direk uçuş gerçekleşmektedir.
 
Maldivler Balayınızda kalacağınız yerin yarım pansiyon, tam pansiyon veya her şey dahil seçenekleri olacaktır. Bu seçenekleri alkol kullanımınıza, yemeğe düşkünlüğünüze göre seçebilme imkanınız vardır. Maldivler’in sıcak olduğunu ve gün boyu sıvı tüketiminizin yüksek olacağını unutmayın. 
 
Maldiveclub.com olarak, balayı için Maldivler’e gidenlere  “herşey dahil”pansiyon tipini öneriyoruz. Her şey dahil ile gittiğiniz Maldivler Balayı Turu’nuz, size gittiğiniz an itibari ile ekstra bir yük getirmeyecektir ve gittiğiniz Maldivler tatil merkezinde eliniz cebinize girmeden tüm aktivitelerden faydalana bileceksiniz.
 
Maldivler’de başbaşa vakit geçirirken, turkaz rengi suların derinliklerindeki dünyayı beraber keşfetmek için de bir çok imkanınız olacaktır. Profesyonel dalgıç değilseniz, tatil merkezlerinde bulunan dalgıç okullarından eğitim alarak unutulmaz anılara sahip olabilirsiniz. Dalgıç okulları bir çok heyecan verici turlar yaparlar. Yunusları seyretmek veya zararsız köpekbalığı ile beraber yüzmek için çeşitli turlara katılabilirsiniz.
 
Maldivler’de balayı, ıssız bir adada baş başa kalmak gibidir. Maldivler Balayınızda, bir akşam parlak yıldızlar altında, bembeyaz kumsalda hazırlanmış romantik bir sofra size bekliyor olacak. 
Villanızdan çıkmak istemediğiniz akşamlar özel hizmetkarlar tüm yemek servisini odanıza kadar getirecektir. Maldivler'de kötü bir tatil geçirme ihtimaliniz yoktur, ortam herzaman güvenli, sıcak ve gözünüzün gördüğü her yer resim karesi gibidir, ayrıca çok üst seviyedeki misafirperverlik ve samimiyet Maldivler balayı tatilinizin eşsiz geçmesini sağlar. Maldivler balayı tatiliniz için doğru adayı, doğru atoll'ü ve tesisi seçme konusunda hassasiyet gösterip bu konuyu Maldivler balayı uzmanınıza danışmanızı tavsiye ederiz.
Maldivler turu size hayallerinizin ötesinde anlar yaşatacaktır.

Maldivler Balayı otellerini detaylı incelemek için tıklayın..