Maldivler’e ayak bastığınız andan itibaren yemyeşil bitki örtüsü, ışıl ışıl parıldayan kumları ve uçsuz bucaksız görünen berrak denizi sizi büyüleyecektir.

Balayı için en tercih edilen tatil beldelerinin başında gelen Maldivler’de ister su üzeri villada, ister kumsal villada konaklayın tatilinizin harika geçeceğine eminiz.

Ancak MaldiveClub ekibi olarak; baştan sona her ince detayı düşünüyoruz ve sizi tanıyarak size özel bir tatil planlıyoruz. Tatilinizin mükemmelden de öte geçmesi için tam sizin zevkinize göre bir konaklama şart. O halde su üzeri villada mı yoksa kumsal villada mı konaklamak sizin hoşunuza gider beraber inceleyelim.

Neden Kumsal Villalar?

Kumsal villalar deniz kenarında rahatlamayı sevenler için ideal bir tercihtir. Villadan çıktığınız anda ayaklarınızın bembeyaz kumlara değmesi ve birkaç adımda denize ulaşabilmek rüyadan farksız bir deneyimdir.

Kumsal villaların etrafları gür bitki örtüsüyle çevrilidir. Bu özellik bilhassa balayı çiftleri tarafından oldukça tercih edilmektedir. Gür bitki örtüsü sayesinde başka hiçbir villanın varlığından bile haberdar olmazsınız ve sadece size özel alanınızda rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

Kumsal Villa Fiyatları?

Maldivler’de kumsal villalar çok farklı fiyat kategorileriyle karşımıza çıkar. Tesislerin hepsi 5 yıldızlı değildir, daha ekonomik 3 - 4 yıldızlı oteller ve ailelere uygun oteller de bulunmaktadır.

 

En Ekonomik Kumsal Villalar?

*Adaaran Club Rannalhi

*Sun Island

*Holiday Island

*Thulhagiri

*Meeru

*Paradise

*Royal

*Kihaa Maldives

 

Orta Sınıf Kumsal Villalar?

*Drift Thelu

*Dreamland

*Amaya Kuda Rah

*Kudafushi Island Resort

*Reethi Faru

*Kuramathi Island Resort

*Grand Park Kodhipparu

*Coco Palm Dhuni Kolhu

*Vilu Reef

 

En Lüks Kumsal Villalar?

*Coco Bodu hithi

*Dusit Thani Maldives

*Amari Havodda

*Constance Halaveli

*Constance Moofushi

*Baros Maldives

*Fushifaru

 

Ultra Lüks Kumsal Villalar?

*Outrigger Konotta Maldives

*Cheval Blanc

*St. Regis

*Anantara Kihavah

*Lux Maldives

*Anantara Naladhu

*Lily Beach

* Six Senses

*Cocoa Island By Como

 

Aileler için Kumsal Villalar?

*Anantara Dhigu

*Kuramathi Island Resort

*The Sun siyam Irufushi

*Kurumba Maldives

*Atmosphere Kanifushi

*Palm Beach  ( Ekonomik sınıf ancak çocuklar için de son derece keyifli )

 

Su üzeri villalarla ilgili yazımızı linkten inceleyebilirsiniz:

https://www.maldiveclub.com/maldivler/maldivlerde-su-uzeri-villalar

Bu muhteşem keyfe varmak için, Maldivler turuBalayı ve Aile tatili amaçlı dünyanın her yerinden Maldivler’e ziyaretçiler akın etmektedir.

Maldivler’de geçireceğiniz balayını, romantik kaçışınızı veya eğlenceli aile tatilinizi kusursuz ve hayalinizdeki gibi organize etmek için MaldiveClub ekibi işe başladıkları ilk günkü heyecanlarına kattıkları bin bir tecrübeyle size hizmet vermek için daima yanınızdadır.