Aklınızda harika bir tatil planı var, hemen ilk iş olarak gideceğiniz yere uçak bileti bakmaya başlarsınız değil mi? Ancak Maldivler biletlerine bakınca biraz göz korkutucu, hatta vazgeçirici olabiliyor. Siz sakın merak etmeyin ve yazıyı okumaya devam edin.

Öncelikle Maldivler’e gidişten biraz bahsedelim. Maldivler’e gidiş ya direkt olarak Türk Hava Yolları ile ya da Ankara kalkışlı Doha aktarmalı Qatar Hava Yolları, İstanbul kalkışlı Dubai aktarmalı Emirates Hava Yolları ile sağlanmaktadır. Maldivler’e direkt uçuş 8 saat sürmektedir, aktarmalı uçuşlar ise değişkenlik göstermektedir.

Hindistan'ın güneyinde ve Sri Lanka'nın yaklaşık 750 kilometre Güneybatısında yer alan mavi cennet adasını görmek için vizeye ihtiyaç yoktur ancak pasaport geçerliliğinin seyahat başlangıcı itibariyle en az 6 ay olması gerekmektedir.

Maldivler’e uçak biletini ise diğer her yere olduğu gibi önceden almak daha karlı olmaktadır. Her zaman müşterileri en uygun çözümleri arayan Maldive Club müşterilerin tatil planlarına göre biletleri sürekli olarak takip etmenin yanı sıra promosyonları da müşterilerine duyurmaktadır. Böylece Maldivler turlarının fiyatları düşmektedir ve müşteriler tüm paket bir turu Maldive Club ile uygun bir şekilde planlayabilmektedirler.