Maldivler’ e tatile gidilebilir mi ?

Maldivler, 15 Temmuz 2020'de tüm ülkelerden tüm yolculara sınırları yeniden açtı.

Kim gidebilir

Negatif bir Covid testi kanıtı olduğu sürece tüm ziyaretçiler şu anda Maldivler'e seyahat edebilir.

Hangi Havayolları ile gidebilirim?

Türk Havayolları, Qatar Havayolları, Emirates Havayolları

Kısıtlamalar nelerdir?

Maldivler uçuşunuzdan önceki 96 saat içinde gerçekleştirilen, laboratuvarın adını ve adresini ve numunenin alındığı tarihi açıkça gösteren bir negatif PCR testi sertifikası sunulmalıdır. Ayrıca varıştan 24 saat önce son derece basit bir online olarak doldurulması gereken Yolcu Sağlık Beyanı formu eklenmelidir. Oteller 15 Ekim'de uluslararası ziyaretçilere yeniden açıldı.

Ziyaretçiler ne bekleyebilir?

Maldivler, çoğu otelin izolasyonu ve ziyaretçilerin büyük çoğunluğunun dışarı çıkmak yerine tatil beldesinde kalması sayesinde kendilerini "normal" bir tatil sunan bir destinasyon olarak kabul ediyorlar. Pandemi süreci sonrası dünyadan en çok ziyaretçi alan tatil destinasyonu Maldivlerdir.

Maldivler tatil fiyatları ?

Maldivler tatili 2 kişi toplam maliyeti; Uçuşlar, konaklamalar, belirtilen pansiyon tipi, vergiler, karşılamalar, sigortalar ile beraber 2 kişi toplam 2500 usd fiyattan başlamaktadır.

Maldivler de hava durumu?

Maldivler ekvatorda olduğundan dolayı hava durumu yılın 12 ayı 26-32 derece arasındadır.  Bu sebepten yılın 12 ayı ziyaret edilebilir.

Bazı paketlerimizi aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

https://www.maldiveclub.com/maldivler-turu

Güncel kampanyalarımızı öğrenmek için info@maldiveclub.com e-mail adresimize bilgi gönderebilir veya Seyahat danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanınıza ulaşmak için 02163508383 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.